+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest metodą, która w naturalny sposób podkreśla urodę. Efekt makijażu permanentnego utrzymuje się na skórze do 24 miesięcy. Polecany jest szczególnie kobietom, które nie lubią, nie potrafią, bądź nie mają czasu na codzienny makijaż. Jest również idealną opcją dla kobiet po chemioterapii.

W pierwszych dniach po jego wykonaniu makijaż permanentny jest dość intensywny, natomiast po zagojeniu jego kolor łagodnieje o 30-50%. Skóra po pigmentacji może zareagować zaczerwieniem, opuchnięciem, opryszczką, łuszczeniem się, alergią czy suchością. Bardzo ważna jest higiena oraz zasady pielęgnacji po zabiegu. Jest wiele czynników, które mogą mieć wpływ na wybarwienie się, utlenienie i trwałość pigmentu. Miejsca pigmentowanego nie należy drapać.
Między 6 a 12 tygodniem po zabiegu proces gojenia dobiega końca, a pigment się utrwala. Po tym czasie należy wykonać korektę makijażu. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywać zabieg korekty przynajmniej raz do roku.

Przeciwwskazania

– reakcje alergiczne na barwniki
– nowotwory
– infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze
– opryszczka
– stosowanie leków sterydowych i przeciwzakrzepowych
– problemy z krzepliwością krwi (hemofilia)
– cukrzyca
– łuszczyca
– epilepsja
– zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis)
– uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania
– ciąża i okres laktacji
– radio lub chemioterapia
– świeże blizny
– poparzenie słoneczne
– stany zapalne
– wybroczyny skórne
– obniżenie odporności organizmu
– infekcje
– stany podgorączkowe

Metoda Ombre Brows

Delikatna nasada z rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym. Cieniowanie tą metodą jest najbardziej subtelną techniką. Dzięki niej brwi są delikatnie podkreślone.

Metoda Powder Effect Brows

Przeznaczona dla osób, które kochają naturalny efekt zaznaczenia linii brwi. Cieniowanie sprawia, że pigment delikatnie wtapia się między włoski. Metoda ta zapewnia doskonały rezultat subtelnych jak również mocno zarysowanych brwi z naturalnym wykończeniem.

W celu dobrania najlepszej techniki zapraszamy na konsultacje z naszym ekspertem makijażu permanentnego mgr Katarzyną Satałą.

Cennik

Makijaż Permanentny

makijaż permanentny brwi techniką Ombre Brows z korektą
900 zł
makijaż permanentny brwi techniką Powder Effect Brows
900 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska