Nasz zespół

Lekarze specjaliści

lek. med. Paweł Ciuba

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. med Marta Marcinek

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii klatki piersiowej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Absolwentka Śląskiej wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty- Aging. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych. Zabiegi: modelowania ust, osocze i fibryna bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, nici PDO.

lek. Michał Lis

Wykształcenie medyczne lek. Michał Lis zdobył na Uniwersytecie Medycznym, im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W między czasie otrzymał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i w trakcie specjalizacji z Chirurgii Plastycznej
na oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.
W Skopia Estetic Clinic, lek. Michał Lis będzie przeprowadzał konsultacje chirurgiczne, a także wykonywał zabiegi takie jak:
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z ciała
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z twarzy i innych lokalizacji trudnych anatomicznie, w tym lokalne plastyki płatowe celem zamykania ubytków.
  • elektrokoagulację zmian skórnych
Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią i chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.
W swojej codziennej pracy kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

lek. Aneta Taranek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła specjalizację w zakresie chorób oczu roku 2010. Obecnie pracuje na Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Jej podstawowa specjalizacja to terapia chorób siatkówki (w tym iniekcje doszklistkowe, laseroterapia itd.). Jej zawodowa pasja to zabiegi chirurgiczne w okolicy oka – w tym zabiegi chiurgiczne w zakresie powiek (np. usuwanie cyst, gradówek, terapeutyczne zabiegi opadającej powieki zmierzające do poszerzenia pola widzenia itd.).

lek. Artur Hering

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2008 roku specjalista z zakresu Chorób Wewnętrznych II stopnia, od 2009 roku specjalista chorób naczyń – angiologii.

Od 1997 roku związany ze Szpitalem Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, gdzie pracuje w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Angiologii. Współpracuje także z Wojewódzkim Oddziałem Chirurgii Naczyń i Angiologii Szpitala Zakonu Bonifratrów w zakresie diagnostyki, kwalifikacji do operacji i konsultacji.

Członek Polskiego Towarzystwa Angiologicznego i Flebologicznego.

Zainteresowania medyczne skupiają się wokół flebologii , szczególnie nowych metod małoinwazyjnego leczenia żylaków, skleroterapii, zabiegów wewnątrznaczyniowych. Wykonuje laserowe zabiegi zamykania żylaków metodą EVLT.

Systematycznie bierze udział w konferencjach, szkoleniach, kursach z zakresu chorób naczyń, flebologii estetycznej.

Miłośnik przyrody, klasycznej muzyki, zafascynowany starymi samochodami, fotograf amator z zamiłowania.

lek. Szymon Mleczko

Studia medyczne ukończył w 2007r, od tego czasu swoje kroki zawodowe stawia w kierunku kardiologii oraz angiologii. Pracę zawodowo rozpoczął na Oddziale Kardiologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Obecnie pracuje w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II – w Klinice Kardiologii Interwencyjnej ale także jako asystent w Oddziale Chirurgii Naczyń i Zabiegów Endowaskularnych oraz jako samodzielny ultrasonografista/echokardiografistą w Zespole Pracowni Nieinwazyjnej Diagnostyki Układu Krążenia.

Zajmuje się głównie diagnostyką nieinwazyjną i kwalifikacją pacjentów przez zabiegami wewnątrznaczyniowymi/operacjami w zakresie naczyń wieńcowych oraz obwodowych (tętnic szyjnych, kręgowych, podobojczykowych, tętnic kończyn dolnych). Wykonuje laserowe zabiegi zamykania żylaków metodą EVT.

Oprócz ultrasonografii jego drugą pasją medyczną jest medycyna ratunkową, dla której udziela się pracując w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Prywatnie interesuje się terrarystyką, akwarystyką i szeroko pojętą biologią.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak

Ginekolog

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęła pracę w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pracuje nadal.

W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętymi problemami ginekologicznymi, m.in.: diagnostyką i leczeniem operacyjnym patologii narządu rodnego, leczeniem infekcji dróg rodnych, doborem odpowiednich metod antykoncepcji oraz prowadzeniem ciąży.

Stale zdobywa wiedzę teoretyczną uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne pogłębia pracując i dyżurując na co dzień w oddziale szpitalnym oraz w poradniach ginekologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą komunikację z pacjentkami oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Śledzi najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje i standardy postępowania w dziedzinie położnictwa i ginekologii, wdrażając je w codziennej praktyce.

Kosmetolodzy

Tatiana Poliszczuk

Kosmetolog

Kosmetolog z 6 – letnim doświadczeniem. Specjalizuje się z zabiegach z zakresu mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

Dodatkowo przeprowadza laserowe terapie na blizny, a także wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej.

Eliza Bluj

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz kosmetologia. Jej priorytetem jest połączenie obu tych dziedzin, ponieważ sądzi, że holistyczne podejście do pacjenta, jest kluczem każdej terapii.

Specjalizuje się w takich zabiegach jak:

  • masaż Kobido (niechirurgiczny lifting twarzy),
  • epilacja laserowa,
  • zabiegi modelujące sylwetkę
  • oraz szerokopojęte procedury zabiegowe na twarz.

Eliza prywatnie jest instruktorem i trenerem pływania, tak więc swój wolny czas zawsze stara się spędzać aktywnie.

Valeriya Kondratenko

Kosmetolog

Ukończyła studia na kierunku kosmetologii medycznej. Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii, mezoterapii i modelowania ust. Dodatkowo, w kręgu jej zainteresowań znajdują się zabiegi z zakresu terapii skór trądzikowych i depilacji laserowej. Kosmetologią zajmuje się od 3 lat.

Dominika Pyrtek

Kosmetolog

Kosmetolog z 2-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się z zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz masażu Kobido.

Dodatkowo przeprowadza zabiegi z zakresu modelowania sylwetki.

Katarzyna Stokłosa

Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologa. Jej pasją jest kosmetologia interdyscyplinarna, z której cały czas rozszerza swoją wiedzę podczas wielu szkoleń. Jej zawodowe motto to „Skóra jest lustrem tego co dzieje się wewnątrz organizmu i w naszej głowie”.
Jest miłośniczką terapii skór trądzikowych oraz indywidualnie dobranych planów zabiegowych i pielęgnacyjnych, dobranych indywidualnie do potrzeb skóry.
Katarzyna prywatnie jest harcerką i drużynową gromady zuchowej, gdzie spełnia się podczas organizacji zajęć i obozów dla dzieci.

Manager

Joanna Skrobacha

Manager