+48 733 889 177

Nasz zespół

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii

Zespół Skopia Estetic Clinic tworzą lekarze i specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo Pacjentów oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Zabiegi są indywidualnie dobierane w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Nasz zespół składa się z m.in.: lekarzy medycyny estetycznej, dermatologa, podologa, kosmetologów, fizjoterapeuty.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęła pracę w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pracuje nadal.

W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętymi problemami ginekologicznymi, m.in.: diagnostyką i leczeniem operacyjnym patologii narządu rodnego, leczeniem infekcji dróg rodnych, doborem odpowiednich metod antykoncepcji oraz prowadzeniem ciąży.

Stale zdobywa wiedzę teoretyczną uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne pogłębia pracując i dyżurując na co dzień w oddziale szpitalnym oraz w poradniach ginekologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą komunikację z pacjentkami oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Śledzi najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje i standardy postępowania w dziedzinie położnictwa i ginekologii, wdrażając je w codziennej praktyce.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog
lek. med. Paweł Ciuba

lek. med. Paweł Ciuba

lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. Michał Lis

lek. Michał Lis

Wykształcenie medyczne lek. Michał Lis zdobył na Uniwersytecie Medycznym, im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W między czasie otrzymał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i w trakcie specjalizacji z Chirurgii Plastycznej
na oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.
W Skopia Estetic Clinic, lek. Michał Lis będzie przeprowadzał konsultacje chirurgiczne, a także wykonywał zabiegi takie jak:
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z ciała
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z twarzy i innych lokalizacji trudnych anatomicznie, w tym lokalne plastyki płatowe celem zamykania ubytków.
  • elektrokoagulację zmian skórnych
Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią i chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.
W swojej codziennej pracy kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta.

 

lek. Michał Lis
dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

lek. Ewa Kusiba

lek. Ewa Kusiba

lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła studia lekarsko – dentystyczne na Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Na co dzień pracuje jako Asystent w Klinice Stomatologicznej.
W trakcie pracy rozpoczęła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Dużą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi, zarówno Pacjentami jak i studentami.
Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.
Miłośniczka zdrowego trybu życia, fitnessu oraz wizażu.
lek. Ewa Kusiba
Aneta Wyżga – Kostek

Aneta Wyżga – Kostek

kosmetolog, specjalista od laseroterapii
Jest licencjonowanym kosmetologiem i szkoleniowcem z 10-cio letnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy.  Od lat współpracuje ze środowiskiem lekarskim, co pozwala jej na dopasowanie najbardziej skutecznych terapii estetycznych.
Aneta jest miłośniczką terapii odmładzających, a także zabiegów laserowych. Uważa, że są świetną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.  Z zaangażowaniem dowodzi tego każdego dnia.

 

Magda Romanowska

Magda Romanowska

kosmetolog

Z zamiłowania i pasji jest kosmetologiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży urodowej,  w której zawodowo pracuje od 2002 r. Uwielbia kontakt z ludźmi, co pomaga jej w uzyskaniu zaufania klientek, które jest niezwykle istotne w w pracy kosmetologa.

Dodatkowo ukończyła podyplomowe studia w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie, dzięki którym nabyła wiedzę, a następnie praktyczne doświadczenie zawodowe w kreowaniu wizerunku. W Skopia Estetic Clinic zajmuje się zabiegami na twarz, zabiegami na ciało takimi jak: Icoone, fala uderzeniowa, a także pielęgnacją dłoni i stóp.

Zwolenniczka wzajemnego wspierania się kobiet.

 

Magda Romanowska
Aleksandra Stochalska

Aleksandra Stochalska

kosmetolog
Absolwentka Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Swoją wiedzę stale pogłębia biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy z użyciem specjalistycznej aparatury, a także w modelowaniu sylwetki.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tworząc spersonalizowany plan zabiegowy.
W wolnych chwilach gra na fortepianie i wiolonczeli.
Ewelina Węgrzyn

Ewelina Węgrzyn

kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego na wydziale farmaceutycznym. Ekspert pielęgnacji w zakresie twarzy i modelowania sylwetki. Największą radość sprawiają jej terapie anti-age na twarz, gdzie łączy najnowocześniejsze technik kosmetologiczne. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu kosmetologii i laseroterapii, ciągle poszerza swoją wiedzę chcąc z pełną precyzją wykonywać zabiegi poprawiające urodę.
Prywatnie miłośniczka amerykańskiej literatury, którą pochłania w wolnym czasie.

Ewelina Węgrzyn
Ewelina Szablowska

Ewelina Szablowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej  w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Terapeuta Spa&Wellness z wieloletnim doświadczeniem. Absolutnie poświęciła się pasji, którą jest praca z ciałem drugiego człowieka. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży rehabilitacyjnych,leczniczych, sportowych ale także masaży i rytuałów relaksacyjnych. Praca fizjoterapeuty to dla niej coś więcej niż zawód, to dobra intencja, zrozumienie i szacunek do ciała.
Jej mottem jest: „Piękno jest w każdym z nas tylko musimy umieć je docenić a czasem poprawić”.

Katarzyna Satała

Katarzyna Satała

linergistka, kosmetolog

Absolwentka kierunku Kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji twarzy i ciała, jak również makijażu permanentnego. Kosmetologia jest jej największą pasją, dlatego stale zgłębia wiedzę w tej dziedzinie. Cechują ją dokładność, wnikliwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Katarzyna Satała
Barbara Lasoń

Barbara Lasoń

Rejestratorka

Swoją przygodę rozpoczęła na studium kosmetycznym w PCKU w Chrzanowie, obecnie kontynuuje i pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii jako student 3 roku w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Pasjonują ją zabiegi pielęgnacyjne skóry – szczególnie złuszczanie , oczyszczanie oraz masaż.

Odbyła szkolenia z zakresu makijażu, pielęgnacji skóry, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało w tym także zabiegu aparaturowego Icoone, który służy do modelowania sylwetki. Każdego dnia pragnie zdobywać doświadczenie oraz rozwijać się zawodowo.

Jest osobą pogodną, komunikatywną,dokładną i zaangażowaną w wykonywane zadania w klinice.

W wolnym czasie czyta książki z zakresu psychologii oraz kosmetologii.

Sonia Kaczmarczyk

Sonia Kaczmarczyk

Rejestratorka
Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia. Aktualnie jest w trakcie studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w licznych szkoleniach i wykładach.
Fascynuje ją poznawanie kosmetologii w sposób świadomy – przeglądając aktualne badania i artykuły naukowe, wnikliwie poznając mechanizmy działania oraz obalając powszechne stereotypy.
W Skopia Estetic Clinic dba o to, aby każdy klient został obsłużony w przyjemnej atmosferze oraz na najwyższym poziomie.
Prywatnie jeste fanką wszelakich aktywności sportowych, musicali oraz kontaktu z naturą.

Sonia Kaczmarczyk

Dlaczego my?

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia są ściśle związane z innymi dziedzinami medycyny m.in. z dermatologią i chirurgią. W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd skóry naszych Pacjentów zapewniamy konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.

Zaplecze medyczne

Oferujemy usługi najwyżej jakości stosując sprawdzone urządzenia i produkty. Zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry, zawsze stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Profesjonalizm

Współpraca zespołu kosmetologów, fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów pozwala nam na wykonywanie pełnego zakresu zabiegów mających na celu poprawę kondycji i wyglądu Pacjenta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedzin: dermatologii, medycyny estetycznej, dietetyki, endokrynologii oraz chirurgii z Centrum Medycznego Skopia: www.cm-skopia.pl.

Najwyższa jakość

Holistyczne podejście i zaangażowanie zespołu daje naszym Pacjentom gwarancję wysokiej efektywności wykonywanych zabiegów.

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska