Nasz zespół

lek. med Marta Marcinek

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii klatki piersiowej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim. Absolwentka Śląskiej wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty- Aging. Odbyła liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, stymulatorów tkankowych. Zabiegi: modelowania ust, osocze i fibryna bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, nici PDO.

Dominika Pyrtek

Kosmetolog z 2-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się z zabiegach z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz masażu Kobido.

Dodatkowo przeprowadza zabiegi z zakresu modelowania sylwetki.

lek. med. Paweł Ciuba

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. Michał Lis

Wykształcenie medyczne lek. Michał Lis zdobył na Uniwersytecie Medycznym, im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W między czasie otrzymał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i w trakcie specjalizacji z Chirurgii Plastycznej
na oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.
W Skopia Estetic Clinic, lek. Michał Lis będzie przeprowadzał konsultacje chirurgiczne, a także wykonywał zabiegi takie jak:
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z ciała
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z twarzy i innych lokalizacji trudnych anatomicznie, w tym lokalne plastyki płatowe celem zamykania ubytków.
  • elektrokoagulację zmian skórnych
Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią i chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.
W swojej codziennej pracy kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak

Ginekolog

Lekarz medycyny estetycznej, w trakcie specjalizacji z chirurgii klatki piersiowej

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęła pracę w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pracuje nadal.

W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętymi problemami ginekologicznymi, m.in.: diagnostyką i leczeniem operacyjnym patologii narządu rodnego, leczeniem infekcji dróg rodnych, doborem odpowiednich metod antykoncepcji oraz prowadzeniem ciąży.

Stale zdobywa wiedzę teoretyczną uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne pogłębia pracując i dyżurując na co dzień w oddziale szpitalnym oraz w poradniach ginekologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą komunikację z pacjentkami oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Śledzi najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje i standardy postępowania w dziedzinie położnictwa i ginekologii, wdrażając je w codziennej praktyce.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

Tatiana Poliszczuk

Kosmetolog

Kosmetolog z 6 – letnim doświadczeniem. Specjalizuje się z zabiegach z zakresu mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

Dodatkowo przeprowadza laserowe terapie na blizny, a także wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej.

Marzena Marszałek

Dietetyk, dietetyk sportowy

Marzena Marszałek jest dietetykiem klinicznym z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim założeniem, żeby osoby z nią współpracujące stosowały się do zdrowych nawyków żywieniowych.

Przygotowuje indywidualne plany żywieniowe dostosowane do stylu życia bez żadnych wyrzeczeń. Każda z opracowanych przez nią diet pomaga w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, poprawie swojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Marzena interesuje się dietetyką od wielu lat, przede wszystkim z chęci zwiększenia świadomości żywieniowej związanej z uprawianymi przez nią sportami. Dzięki podjęciu studiów na kierunku dietetyka zainteresowała się kliniczną odsłoną dziedziny jaką jest leczenie żywieniowe w onkologii. ​

Coraz więcej zaczyna się mówić o zbawiennym wpływie żywienia na leczenie w różnych dziedzinach medycyny, a dietetyka, będąca jedną z nich, pomaga nie tylko zredukować wagę, ale również wytworzyć nawyki, który zostaną z nami na lata.

Eliza Bluj

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz kosmetologia. Jej priorytetem jest połączenie obu tych dziedzin, ponieważ sądzi, że holistyczne podejście do pacjenta, jest kluczem każdej terapii.

Specjalizuje się w takich zabiegach jak:

  • masaż Kobido (niechirurgiczny lifting twarzy),
  • epilacja laserowa,
  • zabiegi modelujące sylwetkę
  • oraz szerokopojęte procedury zabiegowe na twarz.

Eliza prywatnie jest instruktorem i trenerem pływania, tak więc swój wolny czas zawsze stara się spędzać aktywnie.

Joanna Augustyn

Manager