+48 733 889 177

Nasz zespół

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii

Zespół Skopia Estetic Clinic tworzą lekarze i specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo Pacjentów oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Zabiegi są indywidualnie dobierane w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Nasz zespół składa się z m.in.: lekarzy medycyny estetycznej, dermatologa, podologa, kosmetologów, fizjoterapeuty.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęła pracę w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pracuje nadal.

W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętymi problemami ginekologicznymi, m.in.: diagnostyką i leczeniem operacyjnym patologii narządu rodnego, leczeniem infekcji dróg rodnych, doborem odpowiednich metod antykoncepcji oraz prowadzeniem ciąży.

Stale zdobywa wiedzę teoretyczną uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne pogłębia pracując i dyżurując na co dzień w oddziale szpitalnym oraz w poradniach ginekologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą komunikację z pacjentkami oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Śledzi najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje i standardy postępowania w dziedzinie położnictwa i ginekologii, wdrażając je w codziennej praktyce.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak – ginekolog
lek. med. Paweł Ciuba

lek. med. Paweł Ciuba

lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. Michał Lis

lek. Michał Lis

Wykształcenie medyczne lek. Michał Lis zdobył na Uniwersytecie Medycznym, im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W między czasie otrzymał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i w trakcie specjalizacji z Chirurgii Plastycznej
na oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.
W Skopia Estetic Clinic, lek. Michał Lis będzie przeprowadzał konsultacje chirurgiczne, a także wykonywał zabiegi takie jak:
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z ciała
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z twarzy i innych lokalizacji trudnych anatomicznie, w tym lokalne plastyki płatowe celem zamykania ubytków.
  • elektrokoagulację zmian skórnych
Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią i chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.
W swojej codziennej pracy kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta.

 

lek. Michał Lis
dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

lek. Ewa Kusiba

lek. Ewa Kusiba

lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła studia lekarsko – dentystyczne na Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Na co dzień pracuje jako Asystent w Klinice Stomatologicznej.
W trakcie pracy rozpoczęła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Dużą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi, zarówno Pacjentami jak i studentami.
Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.
Miłośniczka zdrowego trybu życia, fitnessu oraz wizażu.
lek. Ewa Kusiba
Aneta Wyżga – Kostek

Aneta Wyżga – Kostek

kosmetolog, specjalista od laseroterapii
Jest licencjonowanym kosmetologiem i szkoleniowcem z 10-cio letnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy.  Od lat współpracuje ze środowiskiem lekarskim, co pozwala jej na dopasowanie najbardziej skutecznych terapii estetycznych.
Aneta jest miłośniczką terapii odmładzających, a także zabiegów laserowych. Uważa, że są świetną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.  Z zaangażowaniem dowodzi tego każdego dnia.

 

Magda Romanowska

Magda Romanowska

kosmetolog

Z zamiłowania i pasji jest kosmetologiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży urodowej,  w której zawodowo pracuje od 2002 r. Uwielbia kontakt z ludźmi, co pomaga jej w uzyskaniu zaufania klientek, które jest niezwykle istotne w w pracy kosmetologa.

Dodatkowo ukończyła podyplomowe studia w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie, dzięki którym nabyła wiedzę, a następnie praktyczne doświadczenie zawodowe w kreowaniu wizerunku. W Skopia Estetic Clinic zajmuje się zabiegami na twarz, zabiegami na ciało takimi jak: Icoone, fala uderzeniowa, a także pielęgnacją dłoni i stóp.

Zwolenniczka wzajemnego wspierania się kobiet.

 

Magda Romanowska
Aleksandra Stochalska

Aleksandra Stochalska

kosmetolog
Absolwentka Kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Swoją wiedzę stale pogłębia biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach.

Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy z użyciem specjalistycznej aparatury, a także w modelowaniu sylwetki.
Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, tworząc spersonalizowany plan zabiegowy.
W wolnych chwilach gra na fortepianie i wiolonczeli.
Karolina Dyrduł

Karolina Dyrduł

kosmetolog

Karolina jest licencjonowanym kosmetologiem. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny, natomiast studia magisterskie kontynuuje na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, na których zgłębia swoją wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, dzięki czemu trafnie przeanalizuje każdy Twój kosmetyk.

W pracy kosmetologa najważniejsze jest dla niej holistyczne podejście do pacjenta. Uwielbia przeprowadzać konsultacje, podczas których ocenia stan skóry oraz dobiera zabiegi, a także kosmetyki do pielęgnacji. Chętnie edukuje i dzieli się wiedzą ze swoimi pacjentami.
Karolina jest fanką zabiegów odmładzających, małoinwazyjnej medycyny estetycznej oraz terapii przeciwtrądzikowych. Kosmetologia to jej pasja, co potwierdza fakt, iż po godzinach pracy stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz śledząc najnowsze badania naukowe. Prywatnie miłośniczka makijażu oraz aktywności fizycznej.

 

Karolina Dyrduł
Ewelina Szablowska

Ewelina Szablowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej  w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Terapeuta Spa&Wellness z wieloletnim doświadczeniem. Absolutnie poświęciła się pasji, którą jest praca z ciałem drugiego człowieka. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży rehabilitacyjnych,leczniczych, sportowych ale także masaży i rytuałów relaksacyjnych. Praca fizjoterapeuty to dla niej coś więcej niż zawód, to dobra intencja, zrozumienie i szacunek do ciała.
Jej mottem jest: „Piękno jest w każdym z nas tylko musimy umieć je docenić a czasem poprawić”.

Katarzyna Satała

Katarzyna Satała

linergistka, kosmetolog

Absolwentka kierunku Kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji twarzy i ciała, jak również makijażu permanentnego. Kosmetologia jest jej największą pasją, dlatego stale zgłębia wiedzę w tej dziedzinie. Cechują ją dokładność, wnikliwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Katarzyna Satała

Barbara Lasoń

Rejestratorka

Swoją przygodę rozpoczęła na studium kosmetycznym w PCKU w Chrzanowie, obecnie kontynuuje i pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii na studiach magisterskich w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Pasjonują ją zabiegi pielęgnacyjne skóry – szczególnie złuszczanie , oczyszczanie oraz masaż.

Odbyła szkolenia z zakresu makijażu, pielęgnacji skóry, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało w tym także zabiegu aparaturowego Icoone, który służy do modelowania sylwetki. Każdego dnia pragnie zdobywać doświadczenie oraz rozwijać się zawodowo.

Jest osobą pogodną, komunikatywną,dokładną i zaangażowaną w wykonywane zadania w klinice.

W wolnym czasie czyta książki z zakresu psychologii oraz kosmetologii.

Sonia Kaczmarczyk

Sonia Kaczmarczyk

Rejestratorka
Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia. Aktualnie jest w trakcie studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w licznych szkoleniach i wykładach.
Fascynuje ją poznawanie kosmetologii w sposób świadomy – przeglądając aktualne badania i artykuły naukowe, wnikliwie poznając mechanizmy działania oraz obalając powszechne stereotypy.
W Skopia Estetic Clinic dba o to, aby każdy klient został obsłużony w przyjemnej atmosferze oraz na najwyższym poziomie.
Prywatnie jest fanką wszelakich aktywności sportowych, musicali oraz kontaktu z naturą.

Sonia Kaczmarczyk

Dlaczego my?

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia są ściśle związane z innymi dziedzinami medycyny m.in. z dermatologią i chirurgią. W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd skóry naszych Pacjentów zapewniamy konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.

Zaplecze medyczne

Oferujemy usługi najwyżej jakości stosując sprawdzone urządzenia i produkty. Zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry, zawsze stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Profesjonalizm

Współpraca zespołu kosmetologów, fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów pozwala nam na wykonywanie pełnego zakresu zabiegów mających na celu poprawę kondycji i wyglądu Pacjenta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedzin: dermatologii, medycyny estetycznej, dietetyki, endokrynologii oraz chirurgii z Centrum Medycznego Skopia: www.cm-skopia.pl.

Najwyższa jakość

Holistyczne podejście i zaangażowanie zespołu daje naszym Pacjentom gwarancję wysokiej efektywności wykonywanych zabiegów.

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska