Nasz zespół

lek. med. Paweł Ciuba

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. Ewa Kusiba

Lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia lekarsko – dentystyczne na Collegium Medicum UJ w Krakowie.
Na co dzień pracuje jako Asystent w Klinice Stomatologicznej. W trakcie pracy rozpoczęła studia podyplomowe z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Dużą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi, zarówno Pacjentami jak i studentami. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Miłośniczka zdrowego trybu życia, fitnessu oraz wizażu.

lek. Michał Lis

Wykształcenie medyczne lek. Michał Lis zdobył na Uniwersytecie Medycznym, im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W między czasie otrzymał stypendium rektora dla najlepszych studentów. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i w trakcie specjalizacji z Chirurgii Plastycznej
na oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Specjalistycznego Szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie, gdzie pełni również dyżury w ramach ogólnopolskiego mikrochirurgicznego serwisu replantacyjnego.
W Skopia Estetic Clinic, lek. Michał Lis będzie przeprowadzał konsultacje chirurgiczne, a także wykonywał zabiegi takie jak:
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z ciała
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych z twarzy i innych lokalizacji trudnych anatomicznie, w tym lokalne plastyki płatowe celem zamykania ubytków.
  • elektrokoagulację zmian skórnych
Na co dzień pasjonuje się mikrochirurgią i chirurgią rekonstrukcyjną. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim oraz uczestnikiem i autorem prezentacji na krajowych i zagranicznych zjazdach naukowych.
W swojej codziennej pracy kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta.

lek. Małgorzata Wiśniewska – Polak

Ginekolog

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym i Patologii Ciąży Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęła pracę w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Powiatowego w Bochni, gdzie pracuje nadal.

W codziennej praktyce zajmuje się szeroko pojętymi problemami ginekologicznymi, m.in.: diagnostyką i leczeniem operacyjnym patologii narządu rodnego, leczeniem infekcji dróg rodnych, doborem odpowiednich metod antykoncepcji oraz prowadzeniem ciąży.

Stale zdobywa wiedzę teoretyczną uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Umiejętności praktyczne pogłębia pracując i dyżurując na co dzień w oddziale szpitalnym oraz w poradniach ginekologicznych.

W swojej pracy kładzie nacisk na dobrą komunikację z pacjentkami oraz przyjazną atmosferę podczas wizyt. Śledzi najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje i standardy postępowania w dziedzinie położnictwa i ginekologii, wdrażając je w codziennej praktyce.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

Dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

Karolina Dyrduł

Kosmetolog

Karolina jest licencjonowanym kosmetologiem. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny, natomiast studia magisterskie kontynuuje na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, na których zgłębia swoją wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, dzięki czemu trafnie przeanalizuje każdy Twój kosmetyk.

W pracy kosmetologa najważniejsze jest dla niej holistyczne podejście do pacjenta. Uwielbia przeprowadzać konsultacje, podczas których ocenia stan skóry oraz dobiera zabiegi, a także kosmetyki do pielęgnacji. Chętnie edukuje i dzieli się wiedzą ze swoimi pacjentami.
Karolina jest fanką zabiegów odmładzających, małoinwazyjnej medycyny estetycznej oraz terapii przeciwtrądzikowych. Kosmetologia to jej pasja, co potwierdza fakt, iż po godzinach pracy stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz śledząc najnowsze badania naukowe. Prywatnie miłośniczka makijażu oraz aktywności fizycznej.

Aneta Glińska

Kosmetolog, specjalista od laseroterapii

Aneta swoją pasję z kosmetologią zaczęła w Wyższej Szkole Kosmetologii i Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu.

Przez ostatnie 20 lat zdobyła doświadczenie z zakresu profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała oraz makijażu permanentnego.
Odbyła wiele szkoleń i kursów podnoszących jej kwalifikacje, zarówno w zabiegach manualnych oraz z użyciem specjalistycznej aparatury medycznej.
Cechuje się wielką starannością i dokładnością w wykonaniu każdego zabiegu, kierując się zasadą „jakość tkwi w szczegółach”.

W życiu prywatnym zajmuje się szkoleniami swojego pupila Border Collie do zawodów agility, a o swoje zdrowie dba na zajęciach fitness i jogi.

Tatiana Poliszczuk

Kosmetolog

Kosmetolog z 6 – letnim doświadczeniem. Specjalizuje się z zabiegach z zakresu mezoterapii igłowej i mikroigłowej.

Dodatkowo przeprowadza laserowe terapie na blizny, a także wykonuje zabiegi z zakresu depilacji laserowej.

Klaudia Łata

Fizjoterapeuta

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia.
W swoim zawodzie pracuję już 5 lat. Zajmuje się usprawnianiem po zabiegach endoprotezoplastyki, rekonstrukcji więzadła ACL, artroskopii stawu kolanowego i skręceń stawu skokowego. Specjalizuje się również w fizjoterapii uroginekologicznej i metodzie Pilates.

Bardzo lubi pracę z ludźmi, ogromną radość sprawia jej poprawa jakości życia swoich pacjentów. Podczas ćwiczeń wymaga świadomej kontroli własnego ciała i kontroli ruchów. Wychodzi z założenia, że regularne ćwiczenia pozwalają osiągnąć równowagę mięśniową, a poprzez dotlenienie naszego organizmu poprawia się jakość naszego życia, żyje się nam i funkcjonuje lepiej!

Marzena Marszałek

Dietetyk, dietetyk sportowy

Marzena Marszałek jest dietetykiem klinicznym z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim założeniem, żeby osoby z nią współpracujące stosowały się do zdrowych nawyków żywieniowych.

Przygotowuje indywidualne plany żywieniowe dostosowane do stylu życia bez żadnych wyrzeczeń. Każda z opracowanych przez nią diet pomaga w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, poprawie swojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Marzena interesuje się dietetyką od wielu lat, przede wszystkim z chęci zwiększenia świadomości żywieniowej związanej z uprawianymi przez nią sportami. Dzięki podjęciu studiów na kierunku dietetyka zainteresowała się kliniczną odsłoną dziedziny jaką jest leczenie żywieniowe w onkologii. ​

Coraz więcej zaczyna się mówić o zbawiennym wpływie żywienia na leczenie w różnych dziedzinach medycyny, a dietetyka, będąca jedną z nich, pomaga nie tylko zredukować wagę, ale również wytworzyć nawyki, który zostaną z nami na lata.

Eliza Bluj

Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia oraz kosmetologia. Jej priorytetem jest połączenie obu tych dziedzin, ponieważ sądzi, że holistyczne podejście do pacjenta, jest kluczem każdej terapii.

Specjalizuje się w takich zabiegach jak:

  • masaż Kobido (niechirurgiczny lifting twarzy),
  • epilacja laserowa,
  • zabiegi modelujące sylwetkę
  • oraz szerokopojęte procedury zabiegowe na twarz.

Eliza prywatnie jest instruktorem i trenerem pływania, tak więc swój wolny czas zawsze stara się spędzać aktywnie.

Barbara Lasoń

Rejestratorka

Swoją przygodę rozpoczęła na studium kosmetycznym w PCKU w Chrzanowie, obecnie kontynuuje i pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetologii na studiach magisterskich w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Pasjonują ją zabiegi pielęgnacyjne skóry – szczególnie złuszczanie , oczyszczanie oraz masaż.

Odbyła szkolenia z zakresu makijażu, pielęgnacji skóry, zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało w tym także zabiegu aparaturowego Icoone, który służy do modelowania sylwetki. Każdego dnia pragnie zdobywać doświadczenie oraz rozwijać się zawodowo.

Jest osobą pogodną, komunikatywną,dokładną i zaangażowaną w wykonywane zadania w klinice.

W wolnym czasie czyta książki z zakresu psychologii oraz kosmetologii.

Joanna Augustyn

Manager