+48 733 889 177

Nasz zespół

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii

Zespół Skopia Estetic Clinic tworzą lekarze i specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo Pacjentów oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Zabiegi są indywidualnie dobierane w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Pacjentów. Nasz zespół składa się z m.in.: lekarzy medycyny estetycznej, dermatologa, podologa, kosmetologów, fizjoterapeuty.

lek. med. Agnieszka Szablińska

lek. med. Agnieszka Szablińska

lekarz medycyny estetycznej

W 2007 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia – Medycyny Estetycznej dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Ponad 11 letnie doświadczenie w medycynie estetycznej, ponad 1000 wykonanych zabiegów.
Nieustannie kształci się i nabywa umiejętności w zakresie stosowania nowoczesnych, skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych technik i metod korygujących wygląd skóry.
Jest również specjalistą medycyny rodzinnej. W medycynie estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie lekarza medycyny rodzinnej, co daje możliwość spojrzenia na całego pacjenta i ma duże znaczenie w wyborze odpowiedniej metody leczenia oraz znacząco podnosi skuteczność efektów terapeutycznych.

lek. med. Agnieszka Szablińska
lek. med. Paweł Ciuba

lek. med. Paweł Ciuba

lekarz medycyny estetycznej

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku.  Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach z tego zakresu. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia, kurs zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Przedmiotem szczególnych zainteresowań zawodowych doktora są zabiegi z wykorzystaniem  toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego oraz zabiegi odmładzające z użyciem wchłanianych nici Aptos.

lek. med.Joanna Pałka

lek. med.Joanna Pałka

medycyna estetyczna i trychologia

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy zrealizowała w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. G. Narutowicza w Krakowie.Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej dla lekarzy. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging oraz trychologii. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta.

lek. med.Joanna Pałka
lek. med. Piotr Pałka

lek. med. Piotr Pałka

laseroterapia

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Staż podyplomowy zrealizował w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Obecnie lekarz rezydent medycyny rodzinnej. Głównym przedmiotem zainteresowania są zabiegi laserowe w obrębie twarzy i ciała. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej oraz medycyny rodzinnej.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska

dermatolog

Dermatolog, wenerolog, dermatochirurg. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii. Posiada bogate doświadczenie w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej. Systematycznie bierze udział w zjazdach i konferencjach, co pozwala na stałe kontynuowanie edukacji i pogłębianie doświadczenia.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybińska
Dagmara Nowak

Dagmara Nowak

kosmetolog sp. podolog, manager

Absolwentka kosmetologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Ukończyła studia podyplomowe z podologii oraz studia kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale farmacji. Bierze czynny udział w wielu sympozjach i szkoleniach. Kosmetolog i podolog z wieloletnim doświadczeniem. Uwielbia tworzyć autorskie terapie zabiegowe, szczególnie w pracy z trądzikiem i modelowaniem sylwetki nowoczesnymi technologiami. Jej pasją i specjalizacją stała się podologia. Profesjonalna pielęgnacja stóp i przynoszenie ulgi pacjentowi sprawia jej największą radość i satysfakcję. Chcąc rozwijać podologię, pokazywać jej możliwości zajmuje się szkoleniami kosmetologów w tej dziedzinie. Profesjonalizm i bezpieczeństwo są dla niej najważniejsze.

Joanna Pauli

Joanna Pauli

kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla. Kosmetolog z pasji i chęci pomocy innym. 15-letnie doświadczenie w branży beauty nauczyło ją, że najważniejsze podczas pracy jest bezpieczeństwo pacjenta, które ceni sobie najbardziej. Prywatnie mama dwóch córek, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Jak sama o sobie mówi najważniejsze jest dobre nastawienie. Swoją energią obdarowuje wszystkich dookoła.

Joanna Pauli
Ewelina Węgrzyn

Ewelina Węgrzyn

kosmetolog

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego na wydziale farmaceutycznym. Ekspert pielęgnacji w zakresie twarzy i modelowania sylwetki. Największą radość sprawiają jej terapie anti-age na twarz, gdzie łączy najnowocześniejsze technik kosmetologiczne. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu kosmetologii i laseroterapii, ciągle poszerza swoją wiedzę chcąc z pełną precyzją wykonywać zabiegi poprawiające urodę.
Prywatnie miłośniczka amerykańskiej literatury, którą pochłania w wolnym czasie.

Ewelina Szablowska

Ewelina Szablowska

fizjoterapeuta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej  w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Terapeuta Spa&Wellness z wieloletnim doświadczeniem. Absolutnie poświęciła się pasji, którą jest praca z ciałem drugiego człowieka. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży rehabilitacyjnych,leczniczych, sportowych ale także masaży i rytuałów relaksacyjnych. Praca fizjoterapeuty to dla niej coś więcej niż zawód, to dobra intencja, zrozumienie i szacunek do ciała.
Jej mottem jest: „Piękno jest w każdym z nas tylko musimy umieć je docenić a czasem poprawić”.

Ewelina Szablowska
Natalia Wojnarowska

Natalia Wojnarowska

kosmetolog, pielęgniarka

Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla. Obecnie rozwija swoją pasję studiując kosmetologię medyczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bierze udział w licznych szkoleniach rozwijając swoją wiedzę i umiejętności. Ukończyła także pielęgniarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uważa, że kluczem do sukcesu jest indywidualne i holistyczne podejście do pacjenta. Uwielbia wykonywać terapie anti-aging. Kocha zwierzęta, a sama posiada uroczego maltańczyka.

Gabriela Glinowska

Gabriela Glinowska

kosmetolog

Studentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie w klasie saksofonu. Dlaczego kosmetologia? Odpowiedzią jest pasja do pielęgnacji w holistycznym ujęciu oraz chęć pomocy innym w stawaniu się lepszą wersją siebie. Na co dzień kieruje się pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie uwielbia muzykę – zarówno słuchać jak i kreatywnie tworzyć zgodnie z melodią płynącą z serca.

Gabriela Glinowska
Katarzyna Satała

Katarzyna Satała

linergistka, kosmetolog

Absolwentka kierunku Kosmetologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Specjalista z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnacji twarzy i ciała, jak również makijażu permanentnego. Kosmetologia jest jej największą pasją, dlatego stale zgłębia wiedzę w tej dziedzinie. Cechują ją dokładność, wnikliwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Joanna Plewa

Joanna Plewa

specjalista obsługi klienta

Absolwentka Politechniki Krakowskiej (kierunek Technologia kosmetyków). Ukończyła również studia z kosmetologii oraz biotechnologii. Swoją wiedzę wykorzystuje przy obsłudze klienta w placówkach medycyny estetycznej i kosmetologii. Z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem obsługuje klientów, dbając ich dobre samopoczucie. W pracy ceni sobie pozytywne nastawianie oraz dobry kontakt z klientem. Wielka pasjonatka teatru. Każdą wolną chwilę poświęca na spełnianie swojego największego marzenia grając na deskach teatru.

Joanna Plewa

Dlaczego my?

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna oraz kosmetologia są ściśle związane z innymi dziedzinami medycyny m.in. z dermatologią i chirurgią. W trosce o zdrowie, bezpieczeństwo i piękny wygląd skóry naszych Pacjentów zapewniamy konsultacje medyczne z zakresu dermatologii oraz estetyki.

Zaplecze medyczne

Oferujemy usługi najwyżej jakości stosując sprawdzone urządzenia i produkty. Zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb skóry, zawsze stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Profesjonalizm

Współpraca zespołu kosmetologów, fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów pozwala nam na wykonywanie pełnego zakresu zabiegów mających na celu poprawę kondycji i wyglądu Pacjenta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedzin: dermatologii, medycyny estetycznej, dietetyki, endokrynologii oraz chirurgii z Centrum Medycznego Skopia: www.cm-skopia.pl.

Najwyższa jakość

Holistyczne podejście i zaangażowanie zespołu daje naszym Pacjentom gwarancję wysokiej efektywności wykonywanych zabiegów.

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska