W dzisiejszych czasach technologia laserowa rewolucjonizuje branżę medycyny estetycznej, nie bez powodu. Obecnie istnieje bardzo wiele możliwości poprawy struktury skóry, w zależności od problemu. Sprawdź propozycje Skopia Estetic Clinic. 

Jak to działa? Czyli możliwości laserów

Technologie laserowe ulepszane są przez producentów niezmiennie już od kilkunastu lat. Na czym polega ich magia? Laser emituje wiązkę światła, którą technolodzy wykorzystali z sukcesem w medycynie estetycznej. Laseroterapia polega na działaniu tą wiązką światła na określony obszar ciała w taki sposób, by pochłanianie promieniowania było jak najbardziej skuteczne, a zamiana energii światła laserowego na inny rodzaj energii wywoływała pożądany efekt terapeutyczny, przy jak najmniejszym prawdopodobieństwie wystąpienia podrażnienia skóry. 

Działanie laseroterapii na różnorodne problemy skórne

Laseroterapia, poprzez precyzyjne działanie na struktury skóry, umożliwia skuteczną poprawę jej kondycji. Ale nie tylko! Odmładzanie skóry, usuwanie pieprzyków, a nawet terapia chrapania stały się osiągalne w szybki sposób i bez długiego czasu rekonwalescencji, dzięki zaawansowanym zabiegom laserowym. Mowa tu o znacznej poprawie jakości skóry, np. po wieloletnich problemach z zaawansowanym trądzikiem, czyli spłycanie blizn, czy usuwanie przebarwień wynikających z zaburzeń hormonalnych –  te i wiele innych to obszary, w których zabiegi laserowe odnoszą niezaprzeczalnie zauważalne sukcesy. 

Szeroka gama zabiegów laserowych

Skopia Estetic Clinic wychodzi naprzeciw różnorodnym potrzebom swoich pacjentów, oferując im szeroki wachlarz innowacyjnych zabiegów z zakresu laseroterapii. Wśród dostępnych opcji znajdują się m.in.:

Skuteczność lasera – bez kompromisów

Laseroterapia to jedna z najczęściej wybieranych metod pielęgnacji skóry w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej, z kilku ważnych powodów. Przede wszystkim jest to procedura bezpieczna, a efekty widoczne są często już po pierwszym zabiegu. Dlatego laserowa terapia w Skopia Estetic Clinic zdobywa uznanie klientów, które doceniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także długoterminowe rezultaty.

Doświadczony kosmetolog i wysoka jakość usług

Skopia Estetic Clinic, oprócz nowoczesnego sprzętu, może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji zabiegów laserowych. Przeszkolony personel, posiadający wiedzę i umiejętności w dziedzinie laseroterapii, stanowi kluczowy element sukcesu kliniki. Dbamy o to, aby nasi pacjenci byli obsługiwani przez profesjonalistów z najwyższym poziomem kompetencji. 

O dostępnych zabiegach w naszej klinice możesz przeczytać więcej tutaj i wybrać zabieg, który odpowiada na Twój problem. Jeśli nie masz pewności – nasi specjaliści służą pomocą. Zadzwoń do nas, aby uzyskać informację o metodach, najlepszym planie leczenia i kosztach. Zapraszamy!