+48 733 889 177

Usługa VIP w Skopia Estetic Clinic

Niedziela tylko dla Ciebie. Poczuj się wSPAniale!

W ciągu tygodnia jesteś na pełnych obrotach? Nie masz siły, aby wieczorem zadbać o czas tylko dla siebie? Brak Ci czasu na korzystanie z zabiegów pielęgnacyjnych? A może marzy Ci się masaż?

Skopia Estetic Clinic z myślą o wszystkich zapracowanych osobach przygotowała niepowtarzalną ofertę.

ONLY YOU IN SUNDAY

Tak, ta wyjątkowa propozycja dotyczyć będzie tylko Ciebie. Znajdziesz się w przestrzeniach naszej kliniki na wyłączność – tylko Ty i nasz kosmetolog. Bezpiecznie, intymnie, wyjątkowo. Usługa VIP powstała z myślą o osobach, które pragną poczuć się niepowtarzalnie albo po prostu oczekują większej dyskrecji. Dodatkowo zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Jeśli obawiasz się wizyty w gabinecie kosmetologicznym ze względu na sytuację epidemiologiczną, teraz spokojnie możesz skorzystać z ulubionych zabiegów sam na sam z naszym ekspertem w dziedzinie kosmetologii.

Strefa VIP w Skopia Estetic Clinic to usługa pielęgnacyjna dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Korzystając z takiej usługi otrzymasz:

  • lampkę Prosseco i spersonalizowany upominek,

  • darmowy Beauty Plan stworzony zostanie przez specjalistę Skopia Estetic Clinic, który jest Twoją indywidualną ścieżką do wymarzonego wyglądu!
    Konsultacja specjalistyczna składa się z przeprowadzenia dokładnego wywiadu z omówienia Twoich potrzeb. Następnie dokonywany jest pomiar składu ciała i wyznaczenie celów, które chcemy zrealizować, aby poprawić sylwetkę. Beauty Plan obejmuje również omówienie kondycji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dopasowanie zabiegów kosmetologicznych, terapii estetycznych, a także dobór odpowiedniej pielęgnacji domowej. Po podsumowaniu Beauty Planu, otrzymujesz też przydatne wskazówki, które możesz od razu zastosować, aby przygotować się na nadchodzące, wizerunkowe zmiany. Spersonalizowana terapia ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy i ciała tak, aby zachować jak najdłużej jej zdrowy, promienny i młody wygląd. Tutaj niezbędna jest też edukacja, która pozwala zrozumieć, dlaczego tak ważne jest dbanie o skórę już od 25 roku życia, czyli od momentu, kiedy zaczyna się proces starzenia skóry.

  • Zabieg dokładnie dopasowany do potrzeb Twojej skóry + GRATISOWY zabieg oczyszczający lub pielęgnujący dłonie.

Poza Tobą w Skopia Estetic Clinic nie będzie innych klientów, co sprawi, że zastaniesz bardziej intymną, spokojną, relaksującą atmosferę z nastrojową muzyką w tle, a my dodatkowo przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego. Zadzwoń, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Jak wygląda VIP usługa krok po kroku.

Zadzwoń do nas 12 3004828 lub napisz maila rejestracja@skopia-ec.pl. Dodaj, że jesteś zainteresowana/y VIP usługą, a my podamy dla Ciebie pierwsze możliwe terminy.

VIP usługa jest droższa o 20%. Dokonaj przedpłaty na konto Skopia Estetic Clinic i tym samym zarezerwuj czas tylko dla siebie.

Podczas rezerwacji dodaj w uwagach informację, czy życzysz sobie poczęstunek w postaci lekkiego posiłku.*

Wariant I – Sushi

Wariant II – Sałatka

Po wypełnieniu formalności, w dniu wizyty czekać będzie na Ciebie Twój osobisty kosmetolog.

Przed kliniką do Twojej dyspozycji jest bezpłatny parking.

*menu ustalane jest z Klientem 2 dni wcześniej. Jest dodatkowo płatne.


« »
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska