Zabiegi ujędrniające na ciało

Kiedy myślimy o postanowieniach noworocznych, często nasze myśli skupiają się na zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów.

Zakup diety, a także jej wdrożenie, a następnie ćwiczenia fizyczne to bardzo ważne kroki, które prowadzą do wymarzonej sylwetki. Warto jednak podjąć jeszcze jeden ważny temat, jakim jest ujędrnienie ciała po utracie zbędnych kilogramów.

W Skopia Estetic Clinic ustalamy dla naszych klientów kompleksowy Beauty Plan, który pozwoli zadbać o jędrność i elastyczność skóry.

Beauty Planner dla osób będących na diecie redukcyjnej

W walce o piękną i zgrabną sylwetkę, oprócz aktywności fizycznej i zdrowej diety, warto wspomagać się zabiegami modelującymi sylwetkę:

Icoone – to zabieg masażu podciśnieniowego, dzięki któremu zniwelujemy cellulit i obrzęki limfatyczne, a także zredukujemy nadmierną tkankę tłuszczową.

Zabieg można podzielić na dwa etapy:

  • część bazowa na całe ciało, skupiająca się na ogólnych potrzebach organizmu,
  • tzw. focus, który jest wykonywany na najbardziej problematyczne partie ciała, takie jak uda, pośladki, brzuch czy ramiona. W wersji podstawowej zabiegu są do wyboru dwa focusy.

Ilość zabiegów: zalecana seria 10 zabiegów

Czas trwania zabiegu: 40 minut

Częstotliwość wykonywania zabiegu: 2-3 razy w tygodniu

Koszt: 1800 zł za 10 zabiegów + 80 zł kostium, który jest niezbędny do wykonania zabiegu. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego focusa na wybraną partię – 50 zł do pojedynczego zabiegu.

 

X-WAVE fala uderzeniowa – to zabieg oparty na działaniu fali akustycznej, który ma silne działanie antycellulitowe i modelujące. Najczęściej wykonywany przed zabiegiem Icoone, jako dodatek wzmacniający efekt.

Ilość zabiegów: zalecana seria 6 zabiegów na jedną lub na dwie partie w zależności od potrzeb

Czas trwania zabiegu: 15-30 minut w zależności od ilości partii

Częstotliwość wykonywania zabiegu: 2 razy w tygodniu, najlepiej jako zabieg poprzedzający Icoona

Koszt: pakiet 6 zabiegów na 1 partię – 900 zł lub pakiet 6 zabiegów na 2 partie – 1260 zł

 

Karboksyterapia – to zabieg polegający na podawaniu iniekcyjnie medycznego dwutlenku węgla, w celu przyspieszenia przepływu krwi oraz poprawy mikrokrążenia. CO2 podawany jest pod ciśnieniem, dzięki czemu ma również działanie rozbijające tkankę tłuszczową. Jest to także świetna metoda do redukcji rozstępów.

Ilość zabiegów: w zależności od rodzaju problemu seria 5-15 zabiegów

Czas trwania zabiegu: uzależniony od lokalizacji obszaru zabiegowego (średnio ok. 15-20 minut)

Częstotliwość wykonywania zabiegu: co 7-10 dni w zależności od obszaru

Koszt: uzależniony od lokalizacji obszaru zabiegowego (ceny pakietu 5 zabiegów juz od 750 zł)

 

HIFU – w przypadku szybkiej utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej, częstym problemem jest luźna, wiotka skóra. High Intensity Focused Ultrasound, czyli zogniskowana fala ultradźwiękowa o dużym natężeniu jest najlepszą metodą na ujędrnienie skóry. W trakcie zabiegu dochodzi do mocnego przegrzania tkanek, co prowadzi do skrócenia się włókien kolagenowych. Proces przebudowy tych włókien trwa do 3 miesięcy i dopiero wtedy jest widoczny ostateczny efekt zabiegu.

Ilość zabiegów: dla pełnego efektu zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów, jednak już po pierwszym zabiegu efekty są bardzo zadowalające

Czas trwania zabiegu: 30 minut

Częstotliwość wykonywania zabiegu: nie częściej niż co 3 miesiące

Koszt: 1800-2000 zł w zależności od partii ciała