+48 733 889 177
Osocze bogatopłytkowe od 649 zł
PROMOCJA! Dowiedz się więcej

Wykonywane w ramach: Trychologia

Osocze bogatopłytkowe

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów medycyny estetycznej ze względu na wysokie bezpieczeństwo wykonywania i znikomą ilość powikłań. Jest to niezwykle innowacyjny i skuteczny zabieg regenerujący włosy i zatrzymujący ich wypadanie. Popularnie nazywany często „wampirzym zabiegiem ” ponieważ wykorzystuje niezwykłą moc naszej własnej  krwi.

To idealny zabieg regenerujący włosy zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zabieg opiera się na biostymulacji komórek naszej skóry.

Jak wykonywany jest zabieg?

W celu wykonania zabiegu należy najpierw pobrać krew od pacjenta, aby móc poprzez odwirowanie otrzymać osocze bogatopłytkowe. Następnie za pomocą techniki mezoterapii lekarz stymuluje obszar poddany zabiegowi poprzez wykonanie mikronakłuć. Efekty zabiegu widać po około miesiącu, a maksymalny efekt po około trzech miesiącach od wykonania zabiegu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosujemy techniki łączone osocza z mezoterapią oraz zabiegi w serii.

Ile zabiegów należy wykonać?

Seria zabiegów osocza bogatopłytkowego na skórę głowy to zazwyczaj do kilku zabiegów.  Przez ok. 1-2 dni może wystąpić lekkie zaczerwienienia i obrzęk wynikający z  mikroiniekcji. Czynniki wzrostu uwalniają się przez okres około godziny po zabiegu, przez kolejne 7 dni po zabiegu trwa zaś proces syntezy i wydzielania dodatkowych czynników wzrostu w skórze.

Dla uzyskania maksymalnych efektów zabieg powinno wykonać się w serii 3 zabiegów co ok. 3-4 tygodnie.

Cennik

Osocze bogatopłytkowe skóry głowy

osocze bogotopłytkowe skóry głowy - pojedynczy zabieg
750 zł
Pakiet 3 zabiegi osocza bogatopłytkowego + 3 zabiegi karboksyterapii
1999 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska