+48 733 889 177
Masaż od 130 zł

Wykonywane w ramach: Modelowanie sylwetki

Masaż

MASAŻ LECZNICZY

Masaż jest jednym ze sposobów upiększenia ciała. Poprawia on elastyczność skóry i sprawność mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkcji organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę każdego pacjenta, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia na całym ciele. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wibracji pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawów.

Celem masażu leczniczego jest przede wszystkim pobudzenie krążenia w całym ciele. Szybciej płynąca krew niesie ze sobą wiele pozytywnych zjawisk: zmniejsza się ciśnienie krwi, ciało staje się odprężone i zrelaksowane, a dobrze dotlenione komórki ciała zaczynają się oczyszczać, szczególnie pozytywnie wpływa to na skórę.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsca gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Ważne jest więc dobranie technik, które stymulują krążenie, głównie limfatyczne, odpowiedzialne za odprowadzanie toksyn z organizmu oraz które działają głównie na poziomie skórnym.

MASAŻ SPORTOWY:

Masaż stosowany jako jeden z elementów odnowy biologicznej, będący jednocześnie integralną częścią treningu sportowego. Ma na celu przeciwdziałać niekorzystnym skutkom dużych i częstych obciążeń treningowych ponoszonych często na co dzień. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem, jako uzupełnienie rozgrzewki, aby zapobiec kontuzjom
wynikającym z niedostatecznego przygotowania aparatu ruchu, ale także po wysiłku dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych organizmu.

Jakie korzyści daje masaż sportowy:

  • Pozwala zregenerować mięśnie po dużym wysiłku.
  • Usuwa zmęczenie i napięcie.
  • Przeciwdziała kontuzjom.
  • Przygotowuje ciało do dużego wysiłku, na przykład zawodów sportowych.
  • Relaksuje i odpręża.

Masaż sportowy jest podobny do klasycznego masażu leczniczego, jednak łączy się z trochę większym natężeniem i intensywnością ruchów masażysty.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Specjalistyczny masaż, który usprawnia przepływ limfy oraz udrażnia węzły chłonne. Pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów z tkanek, a także wspomaga odchudzanie i zwalczanie cellulitu. Masaż ten to intensywna pielęgnacja skóry i tkanki podskórnej, która wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń układu limfatycznego. Poprawia metabolizm organizmu, oczyszcza oraz odmładza skórę, poprawia stan skóry i naskórka.

Terapia drenażem ma również działanie uspokajające, wyprowadza organizm z długotrwałego, negatywnego stresu poprzez niwelacje zbędnych produktów przemiany materii. Jest jedną z metod na: tzw. „ciężkie nogi”, likwidację obrzęków zapalnych i zastoinowych. Drenaż Limfatyczny ma za zadanie usprawnić transport wody i soli mineralnych oraz procesy immunologiczne w organizmie

 

RYTUAŁ „POKUSA”

Rytuał o zapachu żurawinowym lub melon z ogórkiem ma na celu silne odżywienie i regenerację skóry. Rytuał bazuje na bogactwie naturalnych składników, takich jak: sól z Morza Martwego, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olej z wiesiołka, masło shea, olej z kiełków pszenicy, biała glinka i inne. Słodki aromat żurawiny wpływa na zmysły relaksując i poprawiając nastrój. Rytuał sprawia, że skóra staje się oczyszczona, gładka i miękka w dotyku. Następuje jej głębokie nawilżenie, odżywienie i regeneracja. Rytuał składa się z peelingu z soli z Morza Martwego z naturalnymi olejami, regenerującej maski oraz relaksującego masażu na odżywczymi eliksirze żurawinowym lub melonowym, który składa się z oleju z kiełków pszenicy, oleju arganowego i witaminy E.

 

INTENSYWNIE OCZYSZCZAJĄCY ZABIEG DLA MĘŻCZYZN „SÓL I MELON”

Zabieg składa się z głęboko oczyszczającego peelingu solnego na soli jodowo-bromowej z Morza Martwego z dodatkiem oleju lnianego i naturalnych olejków eterycznych oraz intensywnego masażu całego ciała na oleju jojoba. Skóra mężczyzn, a także warstwa rogowa ich naskórka jest grubsza od skóry kobiet, intensywniej w związku z tym należy złuszczać martwy naskórek. Olej jojoba wykorzystywany w zabiegu obok właściwości nawilżających, posiada także właściwości przeciwzapalne. Olejki eteryczne wykorzystywane podczas zabiegu mają działanie relaksujące i witalizujące. Intensywny masaż rozluźnia mięśnie i głęboko relaksuje.

 

 INTENSYWNY ZABIEG ROZLUŹNIAJĄCY DLA SPORTOWCÓW

Zabieg bazuje na intensywnym, głęboko rozluźniającym masażu całego działa, ze szczególnym naciskiem na duże grupy mięśniowe. Masaż wykonywany jest na oleju jojoba. Poprzedza go detoksykujący peeling na solance magnezowo-potasowej. Zabieg mocno regeneruje, zmniejsza bolesność mięśni po treningu, a także pozwala pozbyć się toksyn z tkanek. Po zabiegu skóra pozostaje na długo nawilżona dzięki zastosowaniu naturalnego oleju jojoba.

 NAWILŻAJĄCY ZABIEG „PRZYSZŁA MAMA”

W zabiegu wykorzystujemy wygładzające działanie drobnoziarnistej soli jodowo-bromowej w połączeniu z organicznym, zimnotłoczonym i hipoalergicznym olejem jojoba przeznaczonym do pielęgnacji skóry już od pierwszego dnia życia. Po peelingu fizjoterapeuta nakłada na ciało maskę z oleju jojoba i białej glinki, która ma silne działanie uelastyczniające skórę. Olej ten wykorzystany jest także w kolejnym etapie zabiegu – podczas relaksującego masażu przeznaczonego specjalnie dla kobiet w ciąży. Produkty użyte do zabiegu są bezzapachowe, aby zminimalizować ryzyko alergii i podrażnień, za to pomieszczenie, w którym wykonywany jest zabieg, jest delikatnie aromatyzowane naturalnym olejkiem eterycznym.

 
ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Cennik

Masaże

konsultacja z fizjoterapeutą
50 zł
drenaż limfatyczny 45 min.
160 zł
masaż leczniczy 30 min.
130 zł
masaż leczniczy 60 min.
200 zł
masaż relaksacyjny 45 min.
160 zł
masaż relaksacyjny 60 min.
200 zł
masaż pleców i szyi
130 zł
masaż sportowy 45 min
160 zł
masaż wyszczuplający
200 zł
masaż całego ciała z peelingiem
230 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska