W Skopia Estetic Clinic łączymy pasję do piękna z najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej. Dlaczego warto nam zaufać?

Nasz doświadczony chirurg plastyk – lek. Michał Lis, w swojej codziennej pracy w Skopia Estetic Clinic w Krakowie, kieruje się profesjonalizmem i komfortem pacjenta. Wraz z pozostałym zespołem medycznym, dostępnym przy procedurach okołozabiegowych, zapewniamy profesjonalną opiekę i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Profile lekarzy dostępne są na stronie Nasz Zespół.

Usługi Chirurgii Plastycznej – Skopia Estetic Clinic – Kraków:

Usuwanie zmian skórnych

Niepokojące zmiany na skórze wymagają precyzyjnego podejścia. Oferujemy chirurgiczne usuwanie wszelkiego rodzaju zmian skórnych, zapewniając pełną bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu.

Jak chirurg postępuje ze zmianami skórnymi?
Zmiana budząca wątpliwości jest usuwana (zazwyczaj za pomocą skalpela) przy zachowaniu odpowiedniego marginesu skóry, aby całkowicie usunąć zagrożenie dla zdrowia. Po usunięciu zmiany skórnej, wysyłamy ją do laboratorium na badanie histopatologiczne, które pozwala na dokładną analizę tkanki i ustalenie diagnozy.

Dodatkowo po usunięciu szwów w Skopia Estetic Clinic Kraków, oferujemy odpowiednią dla danej blizny profilaktykę przeciwbliznową, aby zredukować do minimum ryzyko tworzenia się blizn przerostowych i keloidów (tzw. bliznowców).

Korekcja i usuwanie blizn

Blizny mogą być przyczyną kompleksów i dyskomfortu. Nasz zespół specjalistów oferuje korekcję blizn, która może polegać na ich wycięciu, modelowaniu, lub przeszczepieniu skóry. Blizna bliźnie nie równa – dlatego zawsze stawiamy na indywidualne podejście
i u każdego pacjenta starannie dobieramy metodę leczenia blizny, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Blefaroplastyka powiek górnych

Okolice oczu to najdelikatniejszy obszar twarzy, na którym zazwyczaj, najszybciej widoczny jest proces starzenia. Wraz z utratą jędrności skóry i postępującym starzeniem pojawiać mogą się takie problemy jak opadająca powieka, zmarszczki czy tzw. worki pod oczami. Chirurgiczna plastyka powiek górnych, to idealna odpowiedź na zmiany w obrębie powiek, które pacjent uznaje za nieestetyczne. Zabieg ten nie tylko poprawia wygląd oczu – następuje odświeżenie spojrzenia, a z nim wizualne odmłodzenie całej twarzy! 


Nie oznacza to jednak, że plastyka powiek przeznaczona jest jedynie dla osób o cerze dojrzałej – młodsi Pacjenci także mogą skorzystać z takich zabiegów, jeśli nie są zadowoleni z wyglądu swoich powiek górnych, a konsultacja z chirurgiem w Skopia Estetic Clinic potwierdzi wskazania do zabiegu. 

Na czym polega zabieg blefaroplastyki w Skopia Estetic Clinic w Krakowie?
Zabieg korekty powiek wykonuje u nas lekarz Aneta Taranek, której okulistyczna specjalizacja jest dodatkowym atutem przy tego rodzaju zabiegach. Sam zabieg polega zazwyczaj polega on na usunięciu nadmiaru skóry. Po zabiegu nasi pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji u kosmetologa w celu zaplanowania odmłodzenia spojrzenia lub redukcji blizny. 

Korekcja uszu – Odstające uszy, rekonstrukcja uszu

Odstające uszy mogą być przyczyną kompleksów, szczególnie u dzieci i młodzieży. Nasza korekcja uszu pozwala na precyzyjne dostosowanie kształtu i proporcji uszu do twarzy, przywracając pewność siebie i komfort pacjentom w każdym wieku.

Plastyka uszu jest często wykonywaną operacją medycyny estetycznej, na którą do niedawna decydowały się osoby mające odstające uszy. Dziś korekcja uszu ma o wiele szersze możliwości i pozwala na precyzyjne dostosowanie kształtu oraz proporcji uszu do twarzy. W trakcie jednego z najkrótszych zabiegów chirurgii plastycznej możliwe jest modelowanie wyglądu uszu w praktycznie dowolnym kierunku. 

Operacje plastyczne uszu obejmują również plastykę zawiniętej małżowiny, czy zmniejszenie płatków usznych. Zabieg można przeprowadzić w obrębie obu uszu lub jednego, jeśli występuje defekt jednostronny, np. płatek ucha naderwany przez kolczyk.

W przypadku, gdy wg pacjenta jego uszy uszy są za duże –  możliwe jest zmniejszenie uszu, a nawet całkowita rekonstrukcja małżowiny usznej w przypadku jej niedorozwoju lub zniszczenia w wyniku urazu. Rekonstrukcja uszu pozwala na odbudowę części małżowiny ucha i nadanie jej odpowiedniego kształtu. Wskazaniami do plastyki uszu są potrzeby Pacjentów, którym przeszkadza nieestetyczny wygląd uszu.

Lip Lift – chirurgiczne powiększenie ust


Marzysz o pełniejszych ustach lub stosowanie wypełniaczy nie spełniło Twoich oczekiwań? Nasz zabieg lip lift pozwala na modelowanie ust w sposób naturalny oraz trwały, szczególnie gdy zależy Ci na uwydatnieniu górnej wargi.

Dzięki precyzyjnemu działaniu chirurgicznemu, możemy uzyskać spektakularne efekty bez konieczności stosowania wypełniaczy. Zabieg w skuteczny sposób koryguje kształt ust, nadając im odpowiednie proporcje.

Dlaczego Skopia Estetic Clinic w Krakowie?

  • Doświadczenie i kompetencje: nasz lekarz to doświadczony chirurg plastyczny, posiadających szeroką wiedzę, umiejętności o odpowiednie kwalifikacje w obszarach chirurgii plastycznej, którymi się zajmuje.
  • Nowoczesne technologie: stawiamy na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, aby zapewnić naszym pacjentom skuteczne i bezpieczne zabiegi.
  • Indywidualne podejście: każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy szczegółową konsultację, aby dostosować plan leczenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
  • Bezpieczeństwo i komfort: bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas priorytetem. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i dbamy o komfort pacjenta na każdym etapie zabiegu.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i odkryj nowy wymiar piękna i pewności siebie z naszym zespołem specjalistów. Zapraszamy serdecznie na konsultacje.