Technologia HIFU zapewnia bezinwazyjny lifting twarzy, oraz działa redukująco na nadmiar skóry w okolicach powiek i policzków. Terapia skutecznie przeciwdziałać siłom grawitacji, które prowadzą do zwiotczenia i powstawania nawisów skórnych. HIFU sprawi, że twarz i ciało będzie mocno ujędrniona. 

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekty zabiegu pojawiają się po 3-6 miesiącach, ale utrzymują się nawet od 2 do 5 lat. Wzrost napięcia i elastyczności skóry na poziomie 8 w 10 stopniowej skali.

Na jakie części ciała stosujemy zabieg?

Twarz, szyja, dekolt: modelowanie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek, uniesienie opadających kącików ust, poprawa elastyczności i jędrności skóry, redukcja mocno zarysowanych bruzd nosowo wargowych, redukcja nadmiaru skóry, podniesienie górnej powieki, likwidacja tzw. podwójnego podbródka, ujędrnienie skóry szyi i dekoltu.

Całe ciało: poprawa elastyczności i jędrności skóry, redukcja nadmiaru skóry, zmiany cellulitowe, kumulacja tkanki tłuszczowej, likwidacja tzw. pelikanów, modelowanie okolicy kolan, modelowanie brzucha, ud, pośladków, podniesienie i modelowanie piersi.

Czy zabieg jest bolesny?

Sekwencja impulsów stosowanych podczas zabiegu może przynosić krótkotrwały dyskomfort, który ustępuje zaraz po zakończeniu zabiegu.

Po zabiegu (rekonwalescencja):

W wyniku zabiegu mogą wystąpić niewielkie zaczerwienienia utrzymujące się do kilku godzin. Istnieje również możliwość pojawienia się niewielkich obrzęków, które ustępują w ciągu 2 – 4 dni. Zabieg nie wyłącza z normalnej aktywności i w wyjątkowych przypadkach może być powtórzony już po 2-3 miesiącach.