+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Kosmetologia twarzy

Zabieg anti-age, odmładzanie genów SRNS

INNOWACJE EPIGENETYKA PRZYSZŁOŚĆ KOSMETYKÓW PRZECIWSTARZENIOWYCH
Zabieg SRNS o głebokim działaniu anti-age z autorskim masażem liftingującym

Dotychczas zakładano, że genetycznie zaprogramowane starzenie wewnętrzne jest niezmienne, jednak mamy do czynienia z nową erą badań, które ujawniają, że zarówno zidentyfikowane już czynniki środowiskowe (zanieczyszczenie, promieniowanie UV,…), jak i te związane z naszym stylem życia (dieta, stres, brak odpoczynku, negatywne przeżycia) mają negatywny wpływ na mechanizmy regulujące ekspresję naszych genów, wpływając na syntezę białek i powodując większość globalnych objawów starzenia się. Te epigenetyczne zmiany, których doświadczają komórki skóry, są kontrolowane, a zatem odwracalne.

Na czym polega zabieg SRNS?

Germaine de Capuccini udoskonala klasyczną strategię działania TIMEXPERT SRNS poprzez zastosowanie technologii Zinc-Glycine Complex*,
„Nobel of Cosmetics”, najnowszego i rewolucyjnego odkrycia naukowego. Nowy kamień milowy w kosmetykach, który wyjaśnia, w jaki sposób nasz styl życia, ekspozycja na środowisko, a nawet nasze emocje mają większy wpływ na starzenie się niż nasze własne dziedzictwo genetyczne. Wszystkie te elementy pozostawiają głęboki odcisk na naszej skórze, który teraz jest możliwy do wymazania dzięki działaniu nowego. GLOBAL ANTI-AGE ON Program SRNS timexpert.

Głównym składnikiem linii SRNS jest epigenol. Jest to tzw. prawdziwy „przełącznik” zdolny do pobudzenia do działania mechanizmów epigenetycznych obciążających „śpiące” geny odpowiedzialne za wytwarzanie tzw. „białek młodości”.

SRNS to nowa strategia przeciwstarzeniowa, która dostosowuje się do historii każdej skóry.

Regeneracja
Epigenol, awangardowy składnik, uruchamia kluczowe mechanizmy odwracające proces starzenia się młodzieży w sposób globalny: linie wygładzające, zmarszczki, zwiotczenie, pigmentacja, ekstremalna suchość..

Wzmocnienie
Zinc-Glycine y RC-Advanced, ekskluzywne składniki linii, wzmacniają obronę skóry, wyczerpaną oksydacyjnym stresem środowiskowym. Zwiększone działanie dzięki nowemu efektowi anti – pollution. Skóra ma zrewitalizowany wygląd, jest bardziej jednolita i lśniąca.

Wypełnienie
Podwójne działanie wypełniające, dzięki silnemu koktajlowi składników, wysokiej czystości aktywatorowi kolagenu, niskiej masie cząsteczkowej i wysokiej masie cząsteczkowej kwasu hialuronowego, który pozwala osiągnąć znaczną poprawę gęstości…. Efekt wypełnienia i głęboki efekt nawilżający, który jest natychmiast widoczny na skórze, wyraźnie ją wygładza, wygładza, ujędrnia i wygładza.

Rezultaty
-Aktywuje produkcję „białek młodości”, naprawiając i redukując zmarszczki,ujednolicając ton,poprawiając gęstość i fakturę skóry.
-Wspiera powstawanie kolagenu I, elastyny, fibryny i kwasu hialuronowego.
-Zwiększa odporność komórek skóry na stres oksydacyjny spowodowany czynnikami zewnętrznymi.
-Nowe działanie przeciwdziałające zanieczyszczeniu (cząsteczki DPE).
-Stymuluje system naprawy i ochrony DNA komórek uszkodzonych przez słońce.
-Zwiększa objętość, elastyczność i jędrność skóry.
-Poprawia równomierność kolorytu i nadaje świetlistość skóry.
-Korekta suchości i wyrównanie skutków niedoborów hormonalnych.

Tylko teraz w premierowej cenie 350 zł zamiast 400 zł

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska