+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Medycyna estetyczna

Stelaż hialuronowy

Stelaż hialuronowy to zabieg odmładzający bazujący na kwasie hialuronowym usieciowanym, który dzięki synergicznemu działaniu w bardzo krótkim czasie poprawia nawilżenie i odżywienie skóry oraz zapewnia lifting twarzy.

Na czym polega zabieg?

Zabieg ten polega na podawaniu usieciowanego kwasu hialuronowego za pomocą kaniuli. Na twarzy widnieją jedynie dwa miejsca wkłucia, które bardzo szybko stają się niewidoczne. Do zabiegu wykorzystujemy dwie ampułki kwasu hialuronowego, co w rezultacie daje nam aż 2,4 ml produktu. Zabieg nie jest bolesny i trwa kilka minut. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego w technice wachlarzowej zabieg obejmuje całą powierzchnię policzków i bruzd nosowo-wargowych.
Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona w miejscu wkłucia, jednak Pacjent może wrócić do codziennych obowiązków.

 

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Jest to zabieg estetyczny dla osób z pierwszymi oznakami starzenia, którym zależy na zachowaniu jak najbardziej naturalnego i indywidualnego wyglądu lub które dopiero rozpoczynają przygodę z zabiegami estetycznymi, bo do tej pory obawiały się sztucznego efektu końcowego. Rekomendowany jest także osobom z drobną twarzą i cienką skórą, u których po innych zabiegach iniekcyjnych może być widoczny sztuczny efekt.

Kwas hialuronowy daje efekt naturalnego liftingu oraz sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona i odżywiona, a twarz wygląda na młodszą, bardziej wypoczętą i zrelaksowaną.

Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty nawilżenia skóry i liftingu twarzy, zabieg stelażu hialuronowego można połączyć z procedurą Hydra Booster, która zapewnia jeszcze głębsze nawilżenie i odżywienie skóry. W przypadku skóry, która potrzebuje intensywnej regeneracji oraz liftingu, rekomendowane jest połączenie z zabiegiem Lift Booster, poprawiającego nawilżenie i jakość skóry oraz wygładzającego drobne zmarszczki.

 

Jakie są wskazania pozabiegowe?

W dniu iniekcji preparatu i kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, solarium oraz wystawiać skóry na działanie promieni UV. Powinno się unikać zarówno bardzo niskiej, jak i wysokiej temperatury.

Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są:
✓ciąża
✓alergia
✓cukrzyca (niewyrównana)
✓stany zapalne skóry
✓opryszczka
✓terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
✓choroba nowotworowa

 

Bezpieczeństwo zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego

Od 40 lat FILLMED zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w klinikach na całym świecie.

Formuły preparatów FILLMED przygotowywane są w fabryce w Belgii, gdzie podlegają restrykcyjnemu monitoringowi produkcji zgodnie z międzynarodowymi standardami. Aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo ich stosowania regularnie przeprowadzane są kontrole jakości, a każda strzykawka podlega indywidualnemu przeglądowi.

Unikatowe badania oparte na ocenie klinicznej i pomiarze instrumentalnym potwierdziły wysoką skuteczność i tolerancję preparatów Art Filler®, które pozwalają na efekty utrzymujące się nawet do 18 miesięcy.

Podczas konsultacji z naszymi lekarzami medycyny estetycznej dowiesz się jaka procedura będzie dla ciebie najlepsza w celu uzyskania maksymalnych efektów zabiegu.

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska