+48 733 889 177
Pielęgnacja stóp od 120 zł

Wykonywane w ramach: Zabiegi dla mężczyzn

Pielęgnacja stóp

Podstawowy zabieg podologiczny powinien być wykonywany regularnie co ok. 4-8 tygodni. Jest najefektywniejszym działaniem profilaktycznym i pielęgnacyjnym, pozwala utrzymać stopy w stanie zdrowia oraz zapobiega pojawieniu się zmian patologicznych w ich obrębie.

Profilaktyka podstawowego zabiegu podologicznego polega na sprawdzeniu aktualnego stanu stóp przed każdym zabiegiem (skóra, paznokcie, deformacje).

Profesjonalna diagnostyka pozwala na wyłapanie wszelkich zmian w ich początkowej fazie, a co za tym idzie – krótkie, zazwyczaj bezbolesne terapie lub skierowanie do odpowiedniego lekarza specjalisty (dermatolog, diabetolog, chirurg, ortopeda, flebolog itp.). Istotnym elementem takiej wizyty jest dokładne wyjaśnienie pacjentowi przyczyn powstawania zaobserwowanych zmian, omówienie proponowanej terapii i zaproponowanie działań eliminujących możliwość ich powstawania (właściwe kosmetyki, odciążenia, wkładki do butów itp.).

Pielęgnacja to obcięcie i oszlifowanie paznokci, usunięcie standardowych, fizjologicznych zrogowaceń i wmasowanie odpowiednio dobranego preparatu.

Cennik

Pielęgnacja stóp

pielęgnacja stóp
od 120 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska