+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Kosmetologia twarzy

NOWOŚĆ Kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską

KOLAGENOWY ZASTRZYK MŁODOŚCI ZE ZŁOTĄ MASKĄ

Kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską to relaksujący rytuał na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Podczas zabiegu używane są najwyższej klasy produkty do pielęgnacji takie jak kolagen platinium oraz kolagenowa maska ze złotem. Kolagen jest jednym z naturalnych białek skóry, które budują nasz organizm i odpowiadają za elastyczność, jędrność i poziom nawilżenia.

Kolagen naturalny w pełni odpowiada naturalnie występującemu w naszej skórze trzeciorzędowemu kolagenowi. Kolagen jest naturalnym budulcem skóry. Przygotowane receptury oparte sa o najwyższy standard i najnowszą wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i biotechnologii. Kolagen wykorzystywany w zabiegu jest wolny od parabenów i konserwantów.

Po 25.roku życia spada poziom oraz tempo produkcji kolagenu. Ilość kolagenu, który zanika, jest coraz większa w porównaniu do ilości nowo wyprodukowanego białka kolagenowego. Aby jak najdłużej cieszyć się młodym wyglądem skóry należy dostarczać jej brakujących elementów, które będą stymulować i wspierać naturalne funkcje.

Zabieg kolagenowy przeznaczony jest do każdego rodzaju cery, a w szczególności dla osób z poszarzałą i zmęczoną skórą, której brakuje nawilżenia. Warunki atmosferyczne, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach wpływają negatywnie na poziom nawilżenia naszej skóry. Użyty w zabiegu kolagen nawilży i odżywi skórę, dzięki wzbogaceniu swojego składu o witaminę A i E. Dodatkowo złota maska działa liftingująco i rozświetlająco na skórę oraz niweluje niedoskonałości. Zabieg ten ma silne działanie naprawcze dzięki czemu jest doskonałym uzupełnieniem terapii laserowych oraz medycyny estetycznej. Złoto użyte w zabiegu ma działanie zarówno anti-age jak i przeciwbakteryjne.

Podczas zabiegu wykonywana jest także pielęgnacja dłoni.

Cennik

Kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską

NOWOŚĆ Kolagenowy zastrzyk młodości ze złotą maską
300 zł
Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska