+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Trychologia

Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

 

Mezoterapia igłowa to zabieg, którego celem jest nawilżenie skóry głowy i dostarczenie substancji odżywczych. Substancja czynna jest dobierana indywidulanie dla każdego Pacjenta i składa się z mieszanki składników mających za zadanie pobudzić proces wzrostu włosa oraz poprawić nawilżenie i ukrwienie skóry głowy. Często zabieg mezoterapii nazywany jest ,,zastrzykiem rewitalizującym”, który rozwiązuje takie problemy jak: suchość skóry, łuszczenie skóry głowy- łupież suchy, wypadanie , przerzedzenie  włosów. Poprzez wprowadzenie do wnętrza skóry odpowiednio skomponowanych aktywnych składników skóra ulega nawilżeniu i regeneracji, a cebulki włosa zostają pobudzone do pracy. Mezoterapia igłowa skóry głowy stosowana jest zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

 

Zabiegi mezoterapii igłowej mające na celu pobudzenie cebulek włosa i zaprzestanie wypadania włosów powinny być wykonywane w serii ok. 4 zabiegów co około 2-4 tygodni w zależności od kondycji włosów Pacjenta.

 

NA CZYM POLEGA ZABIEG MEZOTERAPII IGŁOWEJ SKÓRY GŁOWY ?

Mezoterapia igłowa skóry głowy  jest bardzo skutecznym zabiegiem, który silnie regeneruje i nawilża skórę głowy. Do warstw skóry wprowadza się niewielkie ilości dawek substancji odżywczych na bazie kwasu hialuronowego, peptydów,  aminokwasów , witamin i składników odżywczych. Iniekcje są mało bolesne, a czas zabiegu to zaledwie kilkanaście minut. Preparat, czyli koktajl jest dobierany przez specjalistę przed zabiegiem, tak by efekty były jak najlepsze. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona , mogą również być widoczne miejsca wkłuć oraz pęcherzyki z preparatu podanego podczas zabiegu. Jednakże na skórze głowy odczyn ten nie jest szczególnie widoczny.  Wszystkie objawy po zabiegowe powinny ustąpić w przeciągu 24 do 48 h od wykonania zabiegu. Przez 48 godzin od wykonania zabiegu nie należy uprawiać sportów, korzystać z saun, basenów, solarium, a także używać produktów do stylizacji włosów.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU MEZOTERAPII

  • alergia
  • cukrzyca (niewyrównanej)
  • stany zapalneskóry
  • opryszczka
  • terapia lekami obniżającymi krzepliwość skóry
  • choroby nowotworowe
  • ciąża i okres laktacji

WSKAZANIA

  • wypadanie włosów
  • osłabienie kondycji włosa
  • suchość skóry głowy

Cennik

Mezoterapia igłowa skóry głowy

pojedynczy zabieg
250 zł
pakiet 4 zabiegów
850 zł zł
pakiet 4 zabiegów mezoterapii igłowej i 4 zabiegów karboksyterpaii skóry głowy
1200 zł zł
pojedynczy zabieg mezoterapii peptydowej dr Cyj
800 zł
pakiet 4 zabiegów mezoterapii peptydowej dr Cyj
2800 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska