+48 733 889 177
Leczenie trądziku

Wykonywane w ramach: Dermatologia estetyczna

Leczenie trądziku

Trądzik to jedna z najczęściej występujących jednostek chorobowych skóry. Najczęściej cierpią na nie osoby w wieku młodzieńczym jednak co raz częściej z trądzikiem borykają się także osoby starsze- w dojrzałym wieku. Podłoże trądziku może być uwarunkowane wieloma czynnikami i należy zawsze rozpocząć terapię od zdiagnozowania przyczyny.
W naszym menu zabiegowym mamy do dyspozycji wiele autorskich terapii, które są dedykowane indywidualnie. Należy pamiętać, że bardzo ważna jest współpraca pomiędzy dermatologiem a kosmetologiem w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowej.
Wśród zabiegów, które możemy Państwu zaoferować są między innymi:

AZELAC PEEL – peeling kwasem azelainowym

Kwas azelainowy jest bardzo popularnym peelingiem chemicznym, który ma za zadanie regulacje wydzielania sebum, działając tym samym matująco, a także przeciwtrądzikowo. Peeling chemiczny Azelac to produkt, który wykazuje właściwości bakteriostatyczne oraz reguluje pracę naczyń – wyciszając je i depigmentując skórę. Doskonale sprawdza się w zabiegach ze skórami z przebarwieniami, rozszerzonymi naczynkami, a także trądzikiem – w tym trądzikiem różowatym . Kwas azelainowy zmniejsza błyszczenie skóry i usuwa zaskórniki. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skóry wrażliwe.

Salipeel Lic – peeling kwasem salicylowym

Salipeel Lic to specjalistyczna terapia przeciwtrądzikowa oparta o produkty służące do peelingu chemicznego na bazie kwasu salicylowego. Zabiegi te można wykonywać zarówno u osób z trądzikiem zapalnym,jak i w przypadku trądziku z cystami w fazie aktywnej. Główny składnik zabiegu to kwas salicylowy będący doskonałym produktem w walce z cerą trądzikową, a także w celu redukcji sebum i spłyceniu blizn i nierówności potrądzikowych.

Dowiedz się więcej o zabiegach z użyciem peelingów chemicznych:
SESDERMA – MEDYCZNE PEELINGI CHEMICZNE

W naszej ofercie posiadamy także zabiegi oczyszczania manualnego twarzy, terapię PURE EXPERT Germain de Cappucini, a także nowość na polskim rynku Hydroimpact.

Zabieg Hydroimpact zasługuje na szczególne wyróżnienie ponieważ jest terapią wodorowego oczyszczania skóry, która klasyfikuje się dla wszystkich – także nastolatków. Wodór nie tylko oczyszcza skórę z zaskórników, ale także niweluje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia w skórze.

Dowiedz się więcej o zabiegu Hydroimpact

Cennik

Leczenie trądziku

Oczyszczanie manualne
od 150 zł
Peelingi medyczne Sesderma
od 190 zł
Zabieg A. C. N. E. Ph Formuła
220 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska