+48 733 889 177
Leczenie trądziku

Wykonywane w ramach: Dermatologia estetyczna

Leczenie trądziku

Trądzik to jedna z najczęściej występujących jednostek chorobowych skóry. Najczęściej cierpią na nie osoby w wieku młodzieńczym jednak co raz częściej z trądzikiem borykają się także osoby starsze- w dojrzałym wieku. Podłoże trądziku może być uwarunkowane wieloma czynnikami i należy zawsze rozpocząć terapię od zdiagnozowania przyczyny.
W naszym menu zabiegowym mamy do dyspozycji wiele autorskich terapii, które są dedykowane indywidualnie. Należy pamiętać, że bardzo ważna jest współpraca pomiędzy dermatologiem a kosmetologiem w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowej.
Wśród zabiegów, które możemy Państwu zaoferować są między innymi:

AZELAC PEEL – peeling kwasem azelainowym

Kwas azelainowy jest bardzo popularnym peelingiem chemicznym, który ma za zadanie regulacje wydzielania sebum, działając tym samym matująco, a także przeciwtrądzikowo. Peeling chemiczny Azelac to produkt, który wykazuje właściwości bakteriostatyczne oraz reguluje pracę naczyń – wyciszając je i depigmentując skórę. Doskonale sprawdza się w zabiegach ze skórami z przebarwieniami, rozszerzonymi naczynkami, a także trądzikiem – w tym trądzikiem różowatym . Kwas azelainowy zmniejsza błyszczenie skóry i usuwa zaskórniki. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skóry wrażliwe.

Salipeel Lic – peeling kwasem salicylowym

Salipeel Lic to specjalistyczna terapia przeciwtrądzikowa oparta o produkty służące do peelingu chemicznego na bazie kwasu salicylowego. Zabiegi te można wykonywać zarówno u osób z trądzikiem zapalnym,jak i w przypadku trądziku z cystami w fazie aktywnej. Główny składnik zabiegu to kwas salicylowy będący doskonałym produktem w walce z cerą trądzikową, a także w celu redukcji sebum i spłyceniu blizn i nierówności potrądzikowych.

Dowiedz się więcej o zabiegach z użyciem peelingów chemicznych:
SESDERMA – MEDYCZNE PEELINGI CHEMICZNE

W naszej ofercie posiadamy także zabiegi oczyszczania manualnego twarzy, terapię PURE EXPERT Germain de Cappucini, a także nowość na polskim rynku Hydroimpact.

Zabieg Hydroimpact zasługuje na szczególne wyróżnienie ponieważ jest terapią wodorowego oczyszczania skóry, która klasyfikuje się dla wszystkich – także nastolatków. Wodór nie tylko oczyszcza skórę z zaskórników, ale także niweluje wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia w skórze.

Dowiedz się więcej o zabiegu Hydroimpact

Cennik

Leczenie trądziku

Oczyszczanie manualne
od 150 zł
Peelingi medyczne Sesderma
od 190 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska