+48 733 889 177
Laserowe usuwanie włókniaków i brodawek

Wykonywane w ramach: Laseroterapia

Laserowe usuwanie włókniaków i brodawek

Laserowe usuwanie włókniaków i brodawek to zabieg, który wykonuje w naszej klinice lekarz.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii laseroterapii możemy bezinwazyjnie usunąć z naszej skóry włókniaki i brodawki.
Włókniaki powstają na całym ciele, w szczególności na twarzy, szyi i dekolcie. Dzięki zastosowaniu laseroterapii możemy także usuwać zmiany w miejscach intymnych oraz na błonach śluzowych. Zmiany te są dla naszego zdrowie niegroźne ale często nam przeszkadzają i są nieestetyczne. Powstają na wskutek urazów, zmian hormonalnych, zaburzeń środowiskowych czy też z predyspozycji genetycznych. Na ratunek przychodzi nam laseroterapia, która wykazuje znacznie wyższą skuteczność i dokładność niż klasyczne, chirurgiczne usuwanie włókniaków za pomocą skalpela.
Technologia laseroterapii jest bardzo precyzyjna, co pozwala na bardzo szczegółowe usunięcie włókniaków. Lekarz usuwa zmianę warstwa po warstwie tak by zabieg była jak najbardziej precyzyjny i dokładny.

Przewagą laseroterapii nad chirurgicznym usuwaniem włókniaków jest także fakt, że przy pomocy lasera lekarz może usunąć zmiany trudno dostępne np. przy brzegu powieki. Zabiegi laserowe charakteryzują się także mniejszym prawdopodobieństwem powstania blizny w miejscu usunięcia zmiany.

W naszej klinice wykorzystujemy podczas zabiegów system chłodzenia, który sprawia że zabieg jest praktycznie bezbolesny.
W trakcie zabiegu pacjent nie krwawi, a bezpośrednio po zabiegu występuje jedynie miejscowe zaczerwienienie.

Ze względu na różnorodność zmian wypukłych występujących na ciele przed zabiegiem zalecana jest wizyta konsultacyjna z lekarzem.

W przypadku zmian barwnikowych Pacjent poddający się zabiegowi laserowego usuwania znamion powinien podjąć wizytę u specjalisty dermatologa, podczas której zostanie wykonane badanie dermatoskopowe i klasyfikacja zmian jako łagodnych.

Wykonanie badania dermatoskopowego jest kluczem do dokładnej diagnostyki i bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu.

Cennik

Laserowe usuwanie włókniaków i brodawek

Konsultacja z lekarzem laseroterapii
150 zł
Konsultacja dermatologiczna
150 zł
Usuwanie zmian skórnych
od 150 zł /cena ustalana indywidualnie przez lekarza przed zabiegiem
Laserowe usuwanie brodawek/pojedyncza zmiana
150 zł
Laserowe usuwanie brodawek/mnogie zmiany
cena ustalana indywidualnie przez lekarza
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska