+48 733 889 177
Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Wykonywane w ramach: Laseroterapia

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Grzybica paznokci jest bardzo częstą dolegliwością z zakresu dermatologii, która dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. Leczenie grzybicy paznokci polega na naświetlaniu zarówno paznokcia, jak i przestrzeni okalającej wiązką lasera FOTONA. Laseroterapia jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia grzybicy a dodatkowo nie powoduje oddziaływania na nasz organizm. Może być to monoterapia lub terapia skojarzona z leczeniem doustnym. Leczenie możemy stosować zarówno w obszarze całej stopy lub dłoni, jak i w miejscach wystąpienia pojedynczych zmian grzybiczych.

Przed zabiegiem

Zabieg jest w bardzo skuteczny i zapewnia pozbycie się infekcji wywołującej objawy grzybicy. Przed rozpoczęciem serii zabiegów warto wykonać diagnostykę polegającą na zbadaniu rodzaju stanu chorobowego paznokcia poprzez pobranie materiału do badań mykologicznych. W trakcie terapii laserowej dodatkowo można wdrożyć leczenie farmakologiczne w postaci antybiotykoterapii. Jego zadaniem jest pełna eliminacja czynnika chorobotwórczego z organizmu.

 

Jak wygląda seria zabiegowa?

Dla uzyskania maksymalnych efektów zabiegowych należy wykonać serie 7 zabiegów. Zabieg wykonuje lek.med.Piotr Pałka w serii 4 zabiegów – sesji naświetlania laserem w odstępach co tydzień, a następnie wykonuje się 3 zabiegi mające na celu ugruntowanie osiągniętych efektów terapii – 1 w miesiącu.

W celu uzyskania maksymalnych efektów zaleca się wykonanie oczyszczenia płytko objętej grzybicą poprzez zabieg oczyszczania u podologa. Po oczyszczeniu płytki z nadmiaru zrogowaceń światło lasera przenika głębiej, a terapia przebiega sprawniej.

Zabieg przygotowania paznokci można wykonać u specjalisty – podologa, który przyjmuje również w naszej Klinice.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Cennik

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

pojedynczy zabieg leczenia grzybicy do 5 paznokci
250 zł
pojedynczy zabieg leczenia grzybicy od 5 do 10 paznokci
400 zł
pakiet 7 zabiegów (pełna seria) laserowego leczenia grzybicy do 5 paznokci
1500 zł
pakiet 7 zabiegów (pełna seria) laserowego leczenia grzybicy 5 - 10 paznokci
2450 zł
Oczyszczenie płytek paznokci
50 zł-100 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska