+48 733 889 177
GLOBAL LIFT – zabieg liftingujacy od 260 zł

Wykonywane w ramach: Kosmetologia twarzy

GLOBAL LIFT – zabieg liftingujacy

GLOBAL LIFT – zabieg liftingujacy

Global Lift Skeyndor to nowy sposób zrozumienia istoty liftingujących zabiegów kosmetycznych. To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Stężenie tego białka w jądrze komórkowym pozwala obliczyć biologiczny wiek komórek.

Jak działa zabieg Global Lift?

Zabieg wykorzystuje technologię [ProGEN-in], opracowaną wyłącznie przez Skeyndor, która została oparta na terapiach zapobiegających zjawisku przechodzenie komórek w stan spoczynkowy, w którym trwale tracą zdolność do podziałów. Innowacyjne składniki aktywne o szerokim spektrum działania, dobrano tak aby wymodelować twarz, odzyskać wolumetrię owalu i złagodzić podwójny podbródek będący efektem obniżenia napięcia tkankowego skóry dojrzałej.

Dla kogo dedykowany jest zabieg Global Lift?

Zabieg dedykowany jest dla skór dojrzałych, potrzebujących efektu liftingu, poprawy napięcia.
Zabieg może być wykonywany jako element terapii liftingującej lub jako zabieg bankietowy.

Zabieg wykonywany jest na bazie produktów z linii Global Lift bogatej w takie składniki jak: peptydy biomimetyczne, wyciąg z bobrka trójlistnego, wyciąg z czarnego pieprzu.
Podczas zabiegu specjalista wykonuje masaż intensywnie liftingujący.

Cennik

GLOBAL LIFT - zabieg liftingujący

GLOBAL LIFT - zabieg liftingujący
260 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska