+48 733 889 177
Głęboka mezoterapia Hydra Booster

Wykonywane w ramach: Medycyna estetyczna

Głęboka mezoterapia Hydra Booster

Hydra Booster to idealne rozwiązanie dla kobiet o cienkiej, wiotkiej i odwodnionej skórze. Daje wielopoziomowe nawilżenie, redukuje zmarszczki, ujednolica kolor i przywraca blask.

Jeśli Twoja skóra jest zmęczona, słabo nawilżona i oczekujesz jej odmłodzenia, zapytaj o innowacyjny zabieg od Filorga Hydra Booster – połączenie rewitalizującej mezoterapii i wypełniacza w jednym.

Co to jest Hydra Booster?

Hydra Booster to połączenie w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to sztandarowy produkt Filorga do mezoterapii – NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, koenzymy i minerały). Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie zmarszczek, ujednolicenie kolorytu. Drugi to M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głeębokie nawilżenie, ujędrnienie i ochronę przed wolnymi rodnikami. Glicerol wzmacnia też i stabilizuje działanie kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekt zabiegu jest lepszy i dłużej się utrzymuje.

Jakie rezultaty daje zabieg?

Nowatorski zabieg Hydra Booster zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki spowodowane brakiem dostatecznej wilgoci w skórze. Działa też ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Jest to znakomity zabieg profilaktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry. Sprawdza się też, gdy skóra wymaga regeneracji i odnowy. Może być stosowany samodzielnie lub łączony z innymi terapiami estetycznymi Filorga: wypełniaczami, peelingami.

Hydra Booster może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, łokcie, kolana i stopy.

Jak przebiega zabieg?

Na początku  przeprowadzony zostaje  dokładny wywiad i badanie skóry. Specjalista – lekarz medycyny estetycznej określa jej potrzeby i miejsca aplikacji. Ustala też plan terapii. Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może dodatkowo znieczulić skórę.
Sam zabieg trwa zwykle ok. 20 minut. Wykwalifikowany lekarz wstrzykuje w skórę, w wybrane miejsca, preparat Hydra Booster. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.

Dla kogo przeznaczony jest Hydra Booster?

Nowy zabieg Hydra Booster sprawdzi się najlepiej w wypadku osób o skórze suchej, wymagającej głębokiego nawilżenia, zwiotczałej i potrzebującej ujędrnienia. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, by go wykonać – decydująca jest kondycja, jakość i potrzeby skóry.

Przeciwskazania

Przeciwskazaniem dla iniekcji Hydra Booster jest:

-ciąża,

-okres karmienia piersią,

-skłonność do tworzenia się blizn przerostowych,

-infekcje wirusowe i bakteryjne skóry,

-choroby autoimmunologiczne.

Jak często wykonywać zabieg?

Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty osiągniesz wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.

Czy po iniekcji mogą wystąpić skutki uboczne?

Badania kliniczne dowiodły, że ten innowacyjny preparat jest znakomicie tolerowany przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą wystąpić działania niepożądane. Są to głównie: ból, krwawienie, siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Cennik

Mezoterapia

Mezoterapia Aquashine - poprawa napięcia i nawilżenia skóry
790 zł
Mezoterapia Aquashine - poprawa napięcia i nawilżenia skóry - PAKIET 3 zabiegów
2250 zł
Mezoterapia AQUASHINE BTX - terapia peptydowa
790 zł
Mezoterapia AQUASHINE BTX - terapia peptydowa - PAKIET 3 zabiegów
2250 zł
Mezoterapia Electri Hyalual 3 ml
1000 zł
Mezoterapia Electri Hyalual 3 ml - PAKIET 3 zabiegów
2800 zł
Mezoterapia FILLMED HYDRA BOOSTER - PAKIET 3 zabiegów
2290 zł
Mezoterapia XELA REDERM 1,8% 2 ml - redermalizacja skóry twarzy/szyi/dekoltu
890 zł
Mezoterapia XELA REDERM 1,8% 2 ml - redermalizacja skóry twarzy/szyi/dekoltu - PAKIET 3 zabiegów
2550 zł
Mezoterapia cieni pod oczami DARK CIRCLE
250 zł
Mezoterapia cieni pod oczami DARK CIRCLE - PAKIET 3 zabiegów
950 zł
Mezoterapia cieni pod oczami DARK CIRCLE - PAKIET 3 zabiegów
950 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska