+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Dermatologia estetyczna

Cellulit i tkanka tłuszczowa

Icoone

ICOONE®

Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

 

 

 

Tylko w urządzeniu Icoone mamy 3 rodzaje podciśnienia (patent):

 • 1 w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej)
 • tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu co jest możliwe dzięki Icoone z możliwością zamknięcie podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na mikrootworach).
 • poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

ICOONE wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

 • Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.
 • Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
 • Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
 • Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.
ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

Zabiegi na twarz.

Wyjątkowe zabiegi wykonywane na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. Efekt liftingu bez użycia igły i skalpela.

Kompletny cykl zabiegowy.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa od 40 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10-15 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie np. podczas pobytu w SPA.

PROGRAMY ZABIEGOWE

Programy kosmetyczne ICOONE

przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy medyczne ICOONE

przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych.

BADANIA NAUKOWE

Badania kliniczne

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Konstruktorem ICOONE jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.

WSKAZANIA:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • cellulit
 • opuchnięcia, zastoje wodne
 • wiotkość skóry
 • rozstępy
 • blizny
 • bóle mięśniowe
 • niewydolność żylna

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża (za wyjątkiem nóg w celu redukcji obrzęków limfatycznych)
 • stany zapalne
 • żylaki
 • przerwana ciągłość naskórka
 • alergia na skórze

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Karboksyterapia

KARBOKSYTERAPIA – MEDYCZNA TERAPIA DWUTLENKIEM WĘGLA!

Karboksyterapia jest innowacyjnym zabieg polegającym na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla. Gaz ten w medycynie jest wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych XX wieku francuscy kardiolodzy wykorzystywali dwutlenek węgla w leczeniu pacjentów z niewydolnością żylną, a w latach 90-tych dwutlenek węgla zastosowano w walce z miażdżycą i cukrzycą. Zauważono wówczas, że śródskórne podawanie dwutlenku węgla poprawia wygląd i stan skóry. Zaczęto wówczas wykorzystywać CO2 do:

 • redukcji cellulitu
 • usuwania rozstępów
 • poprawy wiotkości skóry
 • usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej
 • zapobieganiu wypadania włosów
 • wyciszenia zmian łuszczycowych

DZIAŁANIE KARBOKSYTERAPII

Dwutlenek węgla jest stale obecny w organizmie człowieka. Jego głównym zadaniem jest regulacja przepływu powietrza oraz rozszerzanie naczyń krwionośnych. CO2 po podaniu śródskórnym przyspiesza przepływ krwi, poprawia mikrokrążenie i metabolizm komórek.

CO2 podany jest pod ciśnieniem dzięki czemu ma również działanie rozbijające tkankę tłuszczową. Po podaniu dwutlenku węgla odpowiedzią skóry jest wytworzenie się w miejscu zabiegu stanu zapalanego, co wywołuje odnowę komórek i stymuluje produkcję kolagenu. Komórki tłuszczowe są wrażliwe na podanie CO2, dzięki czemu po iniekcji w naszej skórze zostaje zredukowany nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu. Dzięki wzrostowi ukrwienia nasz metabolizm i drenaż limfatyczny zostaje pobudzony do pracy. Po serii zabiegów w naszym organizmie dochodzi do zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej i wymodelowania sylwetki.

CDT Evolution Light – jedyne medyczne urządzenie przeznaczone do karboksyterapii zaakceptowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz posiadające certyfikat Komisji Europejskiej.

WSKAZANIA:

 • niwelowanie „worków pod oczami”
 • usuwanie obrzęków na twarzy i ciele – drenaż limfatyczny
 • zmarszczki
 • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • wygładzenie cellulitu
 • zaburzenie krążenia : „zimne stopy i ręce”
 • redukcja rozstępów
 • zwiotczenie skóry po porodzie
 • niwelowanie wypadania włosów i poprawa ukrwienia skóry głowy

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ciąża
 • choroby płuc i nerek
 • nowotwór
 • stany zapalne i bakteryjne w okolicy zabiegowej
 • terapia inhibitorami anhydrazy węglanowej

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Dwutlenek węgla podawany jest dzięki urządzeniu CDT Evolution, które reguluje przepływ i temperaturę CO2.
Dwutlenek zostaje wprowadzony do naszej skóry poprzez cienką igłę. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekkie pieczenie, swędzenie, uczucie rozpychania. CO2 wchłania się bardzo szybko dzięki czemu dyskomfort związany z zabiegiem ustępuje zaraz po jego wykonaniu. Miejsce zabiegowe może być tkliwe jeszcze do kilku godzin po zabiegu (bardzo rzadko). Czas trwania zabiegu jest uzależniony od obszaru zabiegowego. Redukcja obrzęków w okolicy oka trwa zaledwie kilka minut, zabieg antycellulitowy na uda trwa zwykle ok.15-20 min. Dla uzyskania maksymalnych efektów zabieg karboksyterapii należy wykonywać w serii od 5 do 10 zabiegów co 7 – 30 dni w zależności od etapu serii. Efekty zabiegu niwelujące,,worki pod oczami’’ widać niemal po pierwszym zabiegu, jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu bądź zredukować rozstępy na efekty musimy poczekać od 4 do 12 tyg.

Dowiedz się więcej jak działa karboksyterapia:

Artykuł 1 – Znane metody

Artykuł 2 – Karboksyterapia – innowacyjna technologia

Artykuł 3 – Karboksyterapia odkryta na nowo

Artykuł 4 – Karboksyterapia – nieinwazyjna metoda w medycynie estetycznej i dermatologii

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Masaż ujędrniający

MASAŻ LECZNICZY

Masaż jest jednym ze sposobów upiększenia ciała. Poprawia on elastyczność skóry i sprawność mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkcji organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę każdego pacjenta, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia na całym ciele. Przez stosowanie technik głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania i wibracji pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawów.

Celem masażu leczniczego jest przede wszystkim pobudzenie krążenia w całym ciele. Szybciej płynąca krew niesie ze sobą wiele pozytywnych zjawisk: zmniejsza się ciśnienie krwi, ciało staje się odprężone i zrelaksowane, a dobrze dotlenione komórki ciała zaczynają się oczyszczać, szczególnie pozytywnie wpływa to na skórę.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsca gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Ważne jest więc dobranie technik, które stymulują krążenie, głównie limfatyczne, odpowiedzialne za odprowadzanie toksyn z organizmu oraz które działają głównie na poziomie skórnym.

MASAŻ SPORTOWY:

Masaż stosowany jako jeden z elementów odnowy biologicznej, będący jednocześnie integralną częścią treningu sportowego. Ma na celu przeciwdziałać niekorzystnym skutkom dużych i częstych obciążeń treningowych ponoszonych często na co dzień. Stosuje się go zarówno przed wysiłkiem, jako uzupełnienie rozgrzewki, aby zapobiec kontuzjom
wynikającym z niedostatecznego przygotowania aparatu ruchu, ale także po wysiłku dla przyspieszenia procesów regeneracyjnych organizmu.

Jakie korzyści daje masaż sportowy:

 • Pozwala zregenerować mięśnie po dużym wysiłku.
 • Usuwa zmęczenie i napięcie.
 • Przeciwdziała kontuzjom.
 • Przygotowuje ciało do dużego wysiłku, na przykład zawodów sportowych.
 • Relaksuje i odpręża.

Masaż sportowy jest podobny do klasycznego masażu leczniczego, jednak łączy się z trochę większym natężeniem i intensywnością ruchów masażysty.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Specjalistyczny masaż, który usprawnia przepływ limfy oraz udrażnia węzły chłonne. Pozwala na usunięcie obrzęków i toksycznych złogów z tkanek, a także wspomaga odchudzanie i zwalczanie cellulitu. Masaż ten to intensywna pielęgnacja skóry i tkanki podskórnej, która wyraźnie pobudza wytwarzanie nowych płynów limfatycznych i rozbudowę naczyń układu limfatycznego. Poprawia metabolizm organizmu, oczyszcza oraz odmładza skórę, poprawia stan skóry i naskórka.

Terapia drenażem ma również działanie uspokajające, wyprowadza organizm z długotrwałego, negatywnego stresu poprzez niwelacje zbędnych produktów przemiany materii. Jest jedną z metod na: tzw. „ciężkie nogi”, likwidację obrzęków zapalnych i zastoinowych. Drenaż Limfatyczny ma za zadanie usprawnić transport wody i soli mineralnych oraz procesy immunologiczne w organizmie

 

RYTUAŁ „POKUSA”

Rytuał o zapachu żurawinowym lub melon z ogórkiem ma na celu silne odżywienie i regenerację skóry. Rytuał bazuje na bogactwie naturalnych składników, takich jak: sól z Morza Martwego, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olej z wiesiołka, masło shea, olej z kiełków pszenicy, biała glinka i inne. Słodki aromat żurawiny wpływa na zmysły relaksując i poprawiając nastrój. Rytuał sprawia, że skóra staje się oczyszczona, gładka i miękka w dotyku. Następuje jej głębokie nawilżenie, odżywienie i regeneracja. Rytuał składa się z peelingu z soli z Morza Martwego z naturalnymi olejami, regenerującej maski oraz relaksującego masażu na odżywczymi eliksirze żurawinowym lub melonowym, który składa się z oleju z kiełków pszenicy, oleju arganowego i witaminy E.

 

INTENSYWNIE OCZYSZCZAJĄCY ZABIEG DLA MĘŻCZYZN „SÓL I MELON”

Zabieg składa się z głęboko oczyszczającego peelingu solnego na soli jodowo-bromowej z Morza Martwego z dodatkiem oleju lnianego i naturalnych olejków eterycznych oraz intensywnego masażu całego ciała na oleju jojoba. Skóra mężczyzn, a także warstwa rogowa ich naskórka jest grubsza od skóry kobiet, intensywniej w związku z tym należy złuszczać martwy naskórek. Olej jojoba wykorzystywany w zabiegu obok właściwości nawilżających, posiada także właściwości przeciwzapalne. Olejki eteryczne wykorzystywane podczas zabiegu mają działanie relaksujące i witalizujące. Intensywny masaż rozluźnia mięśnie i głęboko relaksuje.

 

 INTENSYWNY ZABIEG ROZLUŹNIAJĄCY DLA SPORTOWCÓW

Zabieg bazuje na intensywnym, głęboko rozluźniającym masażu całego działa, ze szczególnym naciskiem na duże grupy mięśniowe. Masaż wykonywany jest na oleju jojoba. Poprzedza go detoksykujący peeling na solance magnezowo-potasowej. Zabieg mocno regeneruje, zmniejsza bolesność mięśni po treningu, a także pozwala pozbyć się toksyn z tkanek. Po zabiegu skóra pozostaje na długo nawilżona dzięki zastosowaniu naturalnego oleju jojoba.

 NAWILŻAJĄCY ZABIEG „PRZYSZŁA MAMA”

W zabiegu wykorzystujemy wygładzające działanie drobnoziarnistej soli jodowo-bromowej w połączeniu z organicznym, zimnotłoczonym i hipoalergicznym olejem jojoba przeznaczonym do pielęgnacji skóry już od pierwszego dnia życia. Po peelingu fizjoterapeuta nakłada na ciało maskę z oleju jojoba i białej glinki, która ma silne działanie uelastyczniające skórę. Olej ten wykorzystany jest także w kolejnym etapie zabiegu – podczas relaksującego masażu przeznaczonego specjalnie dla kobiet w ciąży. Produkty użyte do zabiegu są bezzapachowe, aby zminimalizować ryzyko alergii i podrażnień, za to pomieszczenie, w którym wykonywany jest zabieg, jest delikatnie aromatyzowane naturalnym olejkiem eterycznym.

 
ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Lipoliza iniekcyjna


Organizm kobiety zawiera około 20-25% tkanki tłuszczowej, zaś mężczyzny mniej bo ok. 15 do 20%. Komórki tłuszczowe będące odpowiedzialne za gromadzenie się tłuszczu w naszym ciele zmieniają swoją objętość w zależności od tego jak się odżywiamy, czy uprawiamy sport bądź jakie mamy predyspozycje genetyczne.

Medycyna estetyczna posiada rozwiązanie na problem niewielkiego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Poprzez zabiegi lipolizy iniekcyjnej, dzięki zastosowaniu preparatów na bazie produktów lipolitycznych możesz usunąć nadmiar tkanki w takich obszarach jak:

 • brzuch
 • pośladki
 • uda
 • ramiona
 • plecy
 • podbródek
 • wewnętrzna strona kolan

Zabieg lipolizy przy pomocy preparatu Aqualyx® jest praktycznie bezbolesny i bardzo szybki. Wykonujemy go w serii od 2 do 4 zabiegów co 8 tygodni.

Efekty zabiegu widoczne są najczęściej po około miesiącu od wykonania, ponieważ preparat musi zacząć działać w naszej tkance, a komórka tłuszczowa musi zostać usunięta. Na ogół uzyskujemy efekt w postaci utraty około 2 do 4 cm w obwodzie. Dodatkowo skóra w obrębie iniekcji staje się gładka i jędrna, ponieważ rozpad komórek powoduje zmniejszenie cellulitu.

POSTĘPOWANIE:

Po wykonaniu zabiegu można powrócić do aktywności zawodowej jednak w miejscu wykonania zabiegu pacjent może odczuwać:

 • lekkie swędzenie
 • ból
 • pieczenie wynikające z rozpoczęcia działania preparatu lipolitycznego.

Świąd i obrzęk oraz lekkie zaczerwienie jest naturalnym efektem rozpoczęcia rozpadu komórek tłuszczowych ponieważ w organizmie dochodzi do lekkiego, miejscowego stanu zapalnego. Objawy te ustępują samoistnie, nie ma konieczności zażywania dodatkowych leków przeciwzapalnych czy przeciwbólowych. Po wykonaniu lipolizy należy rozmasować okolicę zabiegową w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu w tkankach.

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ostre choroby nerek i wątroby
 • choroby tarczycy
 • cukrzyca
 • choroby krwi
 • ciąża
 • laktacja
 • nadmierna otyłość

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa to medyczny zabieg polegający na podawaniu pod skórę małych dawek preparatów antycellulitowych i lipolitycznych mających na celu poprawę kondycji skóry, usunięcie cellulitu i redukcję tkanki tłuszczowej. Mezoterapia to punktowe iniekcje preparatami przeznaczonymi do podawania podskórnego, tak by uderzyć w źródło problemu. Najważniejszym etapem zabiegu jest odpowiednie dobranie koktajlu oraz systematyczność wykonywania zabiegów.

Terapię mezoterapii igłowej, która ma na celu redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu najlepiej jest łączyć z innymi zabiegami takimi jak ICOONE, karboksyterapia medyczna czy też masaże manualne. Dzięki zastosowanej metodzie otrzymujemy znaczącą poprawę struktury skóry oraz odblokowanie naturalnych procesów metabolicznych.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi mezoterapii igłowej należy wykonywać w serii od 2 do 6 zabiegów, w odstępach co ok.7 dni. Pełna terapia zachowuje skuteczność przez kilka miesięcy. W celu zachowania zadowalających efektów należy raz w roku stosować terapię podtrzymującą.

WSKAZANIA:

 • skóra wiotka
 • cellulit
 • nadmiar tkanki tłuszczowej

PRZECIWWSKAZANIA:

 • ostre choroby nerek i wątroby
 • cukrzyca
 • choroby tarczycy
 • ciąża i laktacja
 • ostre infekcje w organizmie
 • BMI > 30

ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Cennik

Cellulit i tkanka tłuszczowa

ICOONE® kostium do zabiegu
60 zł
ICOONE® ujędrnianie biustu - pakiet 10 zabiegów
900 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION uda
300 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION pakiet 5 zabiegów usuwania cellulitu na udach
1090 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION pakiet 10 zabiegów usuwania cellulitu na udach
1500 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch/uda/pośladki)
300 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION pakiet 5 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej
750 zł
KARBOKSYTERAPIA CDT EVOLUTION pakiet 10 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej
1500 zł
Masaż wyszczuplający
200 zł
LIPOLIZA AQUALYX 1 ampułka
400 zł
Mezoterapia igłowa na brzuch, uda, pośladki
od 250 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska