+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Kosmetologia twarzy

Autorski masaż liftingujący twarzy

Czym jest Autorski Masaż Liftingujący?

Japoński rytuał liftingujący, który łączy w sobie różnorodne techniki masażu mające na celu przywrócić owal twarzy oraz poprawić wygląd skóry.
Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, które trudno uzyskać za pomocą innych metod. Jest całkowicie naturalną i nieinwazyjną formą liftingu. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie redukując stres. Jest to doskonała forma profilaktyki w anti-age,a także uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Oprócz wyraźnej poprawy wyglądu skóry gwarantuje głębokie odprężenie. Na bazie medycyny orientalnej japoński masaż twarzy wiąże się ściśle z pojęciem medycyny orientalnej, która z zasady hamuje przyczynę, a nie tylko leczy objawy powstałej choroby. Dlatego poszczególne techniki japońskiego masażu twarzy są tak opracowane, aby po czterech etapach zniwelować przyczynę problemu. Pierwszy etap japońskiego masażu twarzy to relaks, drugi oczyszczenie, podczas którego pobudzane jest krążenie. Kolejny krok to lifting, który niweluje powstałe na twarzy zmiany. Na końcu stosowane są techniki akupresurowe, które pozwalają na zrównoważenie emocji wewnętrznych i energii Qi (siły życiowej) oraz pobudzenie pracy wszystkich narządów wewnętrznych.

Masaż ten wykonywany jest zarówno zewnętrznie jak i w jamie ustnej.
Dla uzyskania maksymalnych efektów rekomendujemy wykonanie zabiegów w serii 4 lub 8 zabiegów w zależności od aktualnej kondycji skóry z częstotliwością dwa razy w tygodniu.

W naszej klinice masażem tym zajmuje się terapeutka – mgr fizjoterapii Ewelina Szablowska, która przez wiele lat swojej praktyki opracowała autorską technikę masażu liftingującego.

 

Przeciwwskazania do masażu liftingujacego:

• stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne),

• zapalenie migdałków, guzki w obrębie węzłów chłonnych,

• nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu,

• zaawansowana miażdżyca naczyń,

• stany gorączkowe,

• wysokie nadciśnienie tętnicze,

• świeże usunięcie zęba, zmiany ropne okołozębowe,

• trądzik różowaty w facie zaostrzenia,

• skóra mocno naczyniowa (przeciwwskazanie do masażu intensywnego)

 

Cennik

Autorski masaż liftingujący

Autorski masaż liftingujący
150 zł
Pakiet 3 zabiegów masażu twarzy + 4 zabieg GRATIS
450 zł
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska