+48 733 889 177

Laserowe leczenie chrapania

Chrapanie jest bardzo dokuczliwym problemem, który dotyczy szerokiej grupy osób. Chrapanie możemy leczyć przy pomocy technologii laserowej Fotona.

Zabieg NightLase z użyciem lasera FOTONA to pierwsza, bezoperacyjna metoda do leczenia tego zaburzenia. Zabieg jest wykonywany przez lekarza. Procedura NightLase jest bezbolesna, a czas zabiegu jest krótki.

Na czym polega zabieg NightLase?

Zabieg polega na naświetlaniu struktur gardła tj. podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych, oraz bocznych powierzchni nasady języka.Zabieg ma na celu obkurczenie i stymulację namnażania włókien kolagenowych. Zabieg jest bezbolesny, nie wymagający znieczulenia i nie wywołujący efektów ubocznych.
Po powstaniu nowych włókien kolagenowych leczona przestrzeń jamy ustnej i gardła odzyskuje jędrność oraz zostaje zniwelowany efekt chrapania. Po zabiegu nie występuje okres rekonwalescencji. Pacjent bezpośrednio po może wrócić do swoich zajęć.

Nie zalecane jest:
-spożywanie zbyt gorących napoi
-spożywanie zbyt zimnych napoi
-spożywanie pikantnych potraw

Przeciwwskazanie:
-aktywne infekcje gardła i w jamie ustnej

Wskazania:
-bezdech śródsenny
-zaburzenia snu wynikające z chrapania

Zalecenia przed zabiegiem
Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent podczas terapii powinien unikać przeziębień, ponieważ pacjenci z aktywna infekcją gardła są dyskwalifikowani do zabiegu.

Aby uzyskać pełen efekt zabiegu należy go wykonać w serii 3 zabiegów.
ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE

Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska