+48 733 889 177

BeautyplanbySEC

Zaplanuj z nami swój urodowy kalendarz – ciesz się zdrową i promienną skórą!

 

Noworoczne postanowienia są nieodłącznym elementem celów, które wyznaczamy dla siebie na nowy rok. Ich realizacja jest możliwa wtedy, gdy mamy jasno doprecyzowany plan.
Jeśli w noworocznym postanowieniu widnieje punkt „zadbam o siebie” to mamy dla Ciebie coś, co nie tylko pozwoli zadbać o wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim o doskonałe samopoczucie.

 

Każdy z nas chce mieć zdrową i piękną skórę bez zmarszczek, przebarwień i blizn potrądzikowych. Proces starzenia się skóry jest niestety procesem postępującym, ale jeśli w sposób świadomy podejmiemy odpowiednie kroki pielęgnacyjne, możemy te procesy znacznie opóźnić.

Skopia Estetic Clinic wraz z kosmetologami, fizjoterapeutą, a także lekarzami medycyny estetycznej, przygotowali specjalny projekt pod nazwą beautyplanbysec. Specjalnym beauty ekspertem, będzie Dagmara Nowak, kosmetolog i manager Skopia EC, która będzie opracowywała i podsumowywała beauty plan.

Beauty planner to indywidualnie spersonalizowany kalendarz urodowy, który pozwala wyznaczyć długoterminowe cele pielęgnacyjne zachowujące skórę twarzy i ciała w nienagannej kondycji.

Pacjenci często myślą o zabiegach krótkofalowo, a to jeden z najczęściej popełnianych błędów, dlatego w Skopia Estetic Clinic stawiamy na holistyczne podejście do piękna. Zabiegi i pielęgnacja domowa dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjenta i planowane na co najmniej 6 miesięcy. To minimalny czas, który pozwala zadbać o skórę w sposób kompleksowy, ciągły i taki, który przyniesie oczekiwane rezultaty.

Bardzo istotnym elementem planowania terapii, jest wysłuchanie potrzeb pacjenta i poznanie jego oczekiwań, związanych ze zmianami, których oczekuje po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Spersonalizowana terapia ma na celu poprawę kondycji skóry twarzy i ciała tak, aby zachować jak najdłużej jej zdrowy, promienny i młody wygląd. Tutaj niezbędna jest też edukacja, która pozwala zrozumieć, dlaczego tak ważne jest dbanie o skórę już od 25 roku życia, czyli od momentu, kiedy zaczyna się proces starzenia skóry.

Konsultacja specjalistyczna składa się z przeprowadzenia dokładnego wywiadu z pacjentem i omówienie jego potrzeb. Następnie dokonywany jest pomiar składu ciała i wyznaczeniu celów, które chcemy zrealizować w przypadku rezultatów związanych z ciałem. Beauty plan obejmuje również omówienie kondycji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dopasowanie zabiegów kosmetologicznych i terapii estetycznych, a także dobór odpowiedniej pielęgnacji domowej. Po podsumowaniu beauty planu, pacjent otrzymuje też przydatne wskazówki, które może od razu zastosować, aby przygotować się na nadchodzące, wizerunkowe zmiany.

Beauty PlannerSEC to Twój plan na piękno!!!

 

 

 


« »
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska