Szukasz skutecznego rozwiązania na wypadanie i przerzedzenie włosów?

Skopia Estetic Clinic opracowała spersonalizowane terapie regenerujące, dzięki którym pacjenci mają możliwość zawalczyć o swoje włosy razem z nami! Warto zaufać wysokiej jakości sprzętowi medycznemu i zabiegom opartym na badaniach naukowych. Korzystając tylko ze skutecznych rozwiązań takich jak laserowa regeneracja włosów Fotona HairLase, mezoterapia, karboksyterapia układamy spersonalizowany specjalnie dla Ciebie plan zabiegowy.
W Skopia Estetic Clinic oferujemy zabiegi stymulujące porost i przywrócenie formowania nowych włosów. Zabieg HairLase polega na laserowej stymulacji uśpionych mieszków włosowych co pobudza i przyspiesza wzrost włosów, zagęszcza je, poprawia ich strukturę oraz hamuje wypadanie . Poprawiamy w ten sposób ukrwienie cebulki włosowej oraz wpływamy na poprawę ogólnej kondycji włosów i całej skóry głowy, a to wszystko można uzyskać w trakcie 30 minutowej sesji bez znieczulenia i operacji . Ta nowoczesna, nieinwazyjna i bardzo skuteczna terapia jest czymś na co nie można było sobie pozwolić nigdy wcześniej.

Często zabiegi laserowe są lepszym odpowiednikiem mezoterapii igłowej, ponieważ wywołują większą odpowiedź na poziomie komórkowym, mocniej stymulując skórę głowy.

Zabieg HairLase wykorzystuje indywidualny protokół i polega na naświetleniu skóry głowy energią laserową. W opinii pacjentów, jest to zabieg bardzo mało odczuwalny, nie wymaga znieczulenia, a gojenie przebiega w ciągu kilku pierwszych godzin.

Przez pierwsze 24 godz. po zabiegu skóra może być lekko czerwona i napięta, dlatego też mycie głowy przekładamy na kolejny dzień po zabiegu. Zabieg HairLase jest nieinwazyjny, a bezpieczeństwo i skuteczność bardzo wysoka.

Rezultaty widać już po kilku tygodniach a po około 4-6 sesjach laserowych wykonywanych w odstępach 2-tygodniowych można spodziewać się piękniejszych, gęstszych włosów i większej pewności siebie.

Doskonałe efekty w nadmiernym wypadaniu włosów dają terapie łączone. W Skopia Estetic Clinic do leczniczych ostrzykiwań stosujemy:

 • mezoterapię igłową koktajlami leczniczymi np. Dermaheal HL
 • peptydową terapię Dr. Cyj
 • osocze bogatopłytkowe
 • CGF – terapię osoczem i komórkami macierzystymi

Mezoterapia jest indywidualnie dobierana do potrzeb pacjenta i polega na bardzo płytkiej iniekcji preparatu wgłąb skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów . Nakłucia są mało bolesne. Jeśli pacjent ma niski próg wrażliwości na ból, można zastosować znieczulenie miejscowe w postaci mocnego schłodzenia skóry głowy.
Indywidualny i kompleksowy protokół leczenia zostanie spersonalizowany po wstępnej konsultacji z kosmetologiem specjalistą.

Przeznaczenie terapii:

 • łysienie androgenowe
 • łysienie typu męskiego
 • łysienie plackowate
 • przerzdzenie włosów związane z wiekiem
 • powolny wzrost włosów
 • kruche, łamliwe włosy
 • powolny wzrost włosów
 • sezonowe wypadanie włosów

Artykuł opracowany przez kosmetolog Anetę Wyżga – Kostek