Poznaj tajemnicę wielu gwiazd, dzięki której wyglądają zjawiskowo, a ich skóra zachwyca promiennym i młodym wyglądem. Sekret tkwi w dogłębnym nawodnieniu skóry i umiejętnym łączeniu procedur zabiegowych medycyny estetycznej i kosmetologii.

Mezoterapia igłowa – witaminowy koktajl dla skóry

Niezwykle popularny i szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej kwas hialuronowy jest kluczem do młodości skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który w skórze jest częścią macierzy międzykomórkowej skóry właściwej – dlatego podany do skóry jest przez nią tak dobrze tolerowany. Na jego właściwościach oparto formułę dwóch wyjątkowych nawilżająco-odmładzających zabiegów. Z obu metod można korzystać niezależnie, ale zastosowane jedna po drugiej wzmacniają i przedłużają swoje efekty.

Mezoterapia igłowa to zabieg, który powstał z myślą o dogłębnym nawodnieniu i rewitalizacji skóry. Działa na granicy naskórka i skóry właściwej. To zabieg mezoterapii iniekcyjnej. Nowoczesne preparaty do mezoterapii zostały zaprojektowane tak, aby nawodnić skórę w najgłębszych warstwach oraz zwiększyć jej elastyczność. W maleńkich ampułkach znajduje się wiele składników aktywnych, a także nieusieciowany kwas hialuronowy, który sprawia sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawodnione a drobne bruzdy i zmarszczki są mniej widoczne. Skóra nabiera zdrowego i świeżego wyglądu oraz staje się bardziej elastyczna i aksamitna w dotyku. W rezultacie obszar poddany zabiegowi jest wyraźnie odświeżony, skóra odzyskuje młodzieńczy, naturalny blask, a twarz pogodny i promienny wygląd.

Do zabiegów mocno nawilżających, a także rewitalizujących skórę należą terapie na bazie własnej krwi. Osocze bogatopłytkowe, a także zabieg CGF to naturalne terapie, które w bardzo bezpieczny sposób pozwalają na dogłębne odżywienie skóry.

Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

Osocze bogatopłytkowe zyskało miano „eliksiru młodości” i bardzo szybko wskoczyło do palety najbardziej pożądanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Trudno wyobrazić sobie bardziej naturalny i bezpieczny preparat pozwalający uzyskać piękny wygląd.

Osocze bogatopłytkowe to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentowi własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego w celu wypełnienia zmarszczek i odmłodzenia skóry. Jest to alternatywa dla kobiet, które obawiają się operacji plastycznej. Z zabiegu usuwania zmarszczek bez użycia skalpela skorzystała już m.in. Kim Kardashian, a także wiele gwiazd polskiego formatu.

Terapia przeznaczona jest dla osób, które zmagają się z oznakami starzenia się skóry, głębokimi zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, a także łysieniem.

Osocze bogatopłytkowe to również doskonała alternatywa dla osób posiadających skórę wiotką, przesuszoną i pozbawioną blasku.

Czynniki wzrostu i komórki macierzyste skuteczny sposób na odmłodzenie skóry

CGF, to odkrycie w medycynie estetycznej, które funduje skórze piękny, młody i promienny wygląd, ale nie tylko. CGF to naturalny zabieg, który jest bogaty w leukocyty, a także w naczyniowy czynnik wzrostu, który odpowiada za proces gojenia się ran, a także redukcję zmarszczek i blizn.

Koncentrat płytek uzyskanych z krwi własnej pacjenta, jest najbardziej naturalnym materiałem, który umożliwia skórze dostarczenia cytokin czyli białek odpowiedzialnych za wzrost komórek macierzystych w skórze, a także naturalny proces gojenia się ran.

Pobrany z własnej krwi materiał eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej podczas wykonywania zabiegu. Dzięki czemu terapia z powodzeniem radzi sobie z gojeniem się ran, ryzykiem wystąpienia infekcji czy zmniejszeniem stanów zapalnych w miejscach poddanych zabiegów. Naturalny, autogenny, eliminuje też wystąpienie rekacji uczuleniowej. Z metody mogą korzystać również osoby nadwrażliwe na różne substancje aktywne.

CGF ma szerokie zastosowanie w medycynie regeneracyjnej, a także w ortopedii – zmniejsza stany bólowe stawów.