W Skopia Estetic Clinic w Krakowie wykonujemy zabiegi depilacji laserowej laserem LightSheere Desire.

Urządzenie, którym dysponujemy jest nowoczesne, zabiegi odbywają się szybko, a skuteczność terapii potwierdzają liczne badania i nasze zadowolone klientki.

Laserowa depilacja owłosienia jest zabiegiem skutecznym, który pozwala w szybkim czasie pozbyć się niechcianego owłosienia.

Dwie głowice, mała i duża zapewniają możliwość zabiegów nawet na najmniejszych partiach ciała:

Głowica ET (mała) zapewnia precyzyjne usuwanie zbędnego owłosienia na twarzy, dłoniach, wokół kostek i na stopach. Posiada ona szafirową końcówkę, która chłodzi powierzchnię poddawaną depilacji do 5 stopni Celsjusza, dzięki czemu zabieg jest mniej bolesny.

Głowica HS (duża) – stworzono ją do depilacji laserowej dużych partii ciała. Podczas jednego impulsu, głowica z systemem podciśnienia, obejmuje działaniem znacznie większą powierzchnię niż w przypadku głowicy ET (małej), co sprawia, że zabieg jest znacznie szybszy i mniej bolesny.

Chcesz skorzystać z depilacji laserowej w Krakowie? Umów się na konsultację z ekspertami Skopia Estetic Clinic, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z depilacją laserową.

Jakie partie ciała możemy poddać depilacji laserowej?

Depilacja laserowa pach, jest jedną z najbardziej popularnych partii ciała, którym poddają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Zabieg depilacji laserowej pach wyko

dużą głowicą HS, dzięki czemu trwa zaledwie kilka minut. Codziennie golenie pach zabiera dużo czasu, dlatego warto poświęcić te kilka minut co 10-12 tygodni na wykonanie zabiegu. Po serii zabiegów można całkowicie zapomnieć o codziennym goleniu pach.

Depilacja laserowa łydki

Depilacja laserowa bikinii

Depilacja laserowa twarz

Depilacja laserowa wąsik

Depilacja laserowa broda

Depilacja laserowa u mężczyzn również jest coraz bardziej popularna. Najczęściej panowie zgłaszają się do nas z prośbą o usunięcie owłosienia z klatki piersiowej i pleców.

Depilacja laserowa w Krakowie jest zabiegiem,  z którego najczęściej korzystają klientki, które pragną usunąć trwale zbędne owłosienie.