Lato to dobry czas na nawilżenie i regenerację skóry po inwazyjnych zabiegach wykonywanych w sezonie jesienno-zimowym. To także odpowiedni moment aby zadbać o poprawę wyglądu ciała. Sprawdź TOP 5 zabiegów, które warto wykonać w okresie letnim!

1. Mezoterapia, czyli prawdziwy zastrzyk odmłodzenia. Bogate w składniki odżywcze preparaty podawane śródskórnie dogłębnie nawilżą, ujędrnią i zregenerują skórę po zimie. Seria 4-6 zabiegów przyniesie długotrwałe efekty na cały sezon wakacyjny.

2. Hydroimpact, czyli wodorowe oczyszczanie twarzy. To świetna alternatywna dla dogłębnego oczyszczania skóry peelingami chemicznymi, których nie można wykonywać w okresie dużego nasłonecznienia w obawie przed przebarwieniami. Aktywny wodór generowany przez urządzenie wnika do skóry skutecznie ją oczyszczając z zanieczyszczeń, a także usuwając wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry. Dodatkowo przyjemny strumień chłodnej wody ukoi twoją skórę w najgorętsze dni.

3. Icoone, czyli pogromca cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej na ciele. To urządzenie służące do masażu podciśnieniowego, dzięki któremu twoja sylwetka będzie wymodelowana, a skóra napięta i wygładzona. Podczas zabiegu skupiamy się na ogólnych potrzebach organizmu, a także na najbardziej problematycznych obszarach, jak nogi, pośladki czy brzuch. To najlepsza bezinwazyjna metoda, która daje efekty nawet w najtrudniejszych przypadkach!

4. BODY BIOENERGY, to nowa zintegrowana metoda Diego dalla Palma Professional, specjalnie przeznaczona do przywrócenia piękna ciała oraz zwalczania niedoskonałości spowodowanych cellulitem, zlokalizowana otyłością i utratą napięcia. DETOX to zabieg dla tych, którzy chcą spróbować szybkiego a mimo to skutecznego zabiegu. Szczególnie polecany dla tych osób zmagających się z problemem ciężkich nóg, przetrzymywania wody oraz dla kobiet w ciąży.

5. Leczenie nadpotliwości, to coraz częściej wykonywany zabieg zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Aby pozbyć się krępującego problemu można ostrzyknąć okolice gruczołów potowych botoksem. Po podaniu do skóry niewielkiej dawki toksyny botulinowej dochodzi do blokady działania nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

Zabiegi polecane przez kosmetolog Aleksandrę Stochalską