Jesień to idealna pora roku, podczas której warto skorzystać z zabiegów laserowych, a także z mocniejszych peelingów chemicznych. Takie zabiegi pozwolą pozbyć się nieestetycznych niespodzianek, które zostawiło na naszej skórze słońce. Zabiegi laserowe to również doskonałe zabiegi, które pozwalają zamknąć nieestetyczna naczynka na twarzy, a także zredukować rumień i blizny po trądziku.

Sprawdźcie top 5 zabiegów, które polecają nasze kosmetolożki.

1. Resurfacing – Peeling laserowy

Wygładzenie skóry, zagęszczenie jej faktury, zmniejszenie porów oraz wyrównanie kolorytu. Jest to bardzo mocna przebudowa skóry, dlatego zabieg wykonujemy w okresie jesienno-zimowym, zachowując maksymalną kontrolę zabiegową i konieczność unikania słońca. Skóra po zabiegu staje się odświeżona, napięta i odzyskuje utracony blask. Zabieg ten jest idealny, gdy pacjent wymaga, by okres powrotu do zdrowia był ograniczony do minimum –  zabieg wymaga 3-5 dni rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. W następnych dniach (2-3 dni od zabiegu) dochodzi do złuszczenia naskórka. Efekt po pełnym wygojeniu jest spektakularny.Peeling laserowy jest to mocny peeling powodujący maksymalne wygładzenie skóry, zmniejszenie rozszerzonych porów, drobnych blizn potrądzikowych, szorstkości i łojotoku skóry, redukuje przebarwienia oraz usuwa pierwsze oznaki starzenia.

2. Depilacja laserowa Light Sheer

Jaka jest najlepsza pora roku na rozpoczęcie zabiegów depilacji laserowej?To pytanie dostajemy cały czas! Wiele osób słyszało, że podczas zabiegów depilacji laserowej muszą całkowicie unikać słońca. To powszechne błędne przekonanie, że należy całkowicie unikać ekspozycji na słońce. Każda osoba będzie inna i zdecydowanie zalecamy, abyś porozmawiał ze swoim specjalistą depilacji laserowej na temat konkretnego planu unikania ekspozycji na słońce przed i po zabiegu. Jednakże jesień jest doskonałym czasem na rozpoczęcie zabiegów depilacji laserowej, gdyż tylko wykonanie serii 6-8 zabiegów w odpowiednich odstępach czasu gwarantuje nam uzyskanie zadowalających efektów. Rozpoczynając zabiegi jesienią mamy gwarancje gładkiej skóry na lato

3. PQ Age – intensywnie liftingująco – regenerujący zabieg na twarz

Zabieg bankietowy o silnym  działaniu liftingującym, poprawiającym owal twarzy. Zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry.

Peeling liftingujący wychodzi krok na przód i pozwala również na głębokie odżywienie skóry oraz pobudzenie jej do samodzielnej, wewnętrznej regeneracji, a co za tym idzie – do ujędrnienia i efektów liftingujących.

4Usuwanie blizn i rozstępów

Metody laserowe są jednymi z najbardziej skutecznych w walce z takimi niedoskonałościami jak blizny i rozstępy. Kierując się bezpieczeństwem oraz sprzyjającymi warunkami w procesach gojenia skóry w niższych temperaturach, jesień to doskonały czas aby pomyśleć o zabiegach przebudowujących głęboko skórę.

W Skopia Estetic Clinic dysponujemy nowoczesnymi laserami, które pozwalają na rozwiązanie praktycznie każdego problemu estetycznego.

5. Mezoterapia Perfoskin Hyalual

Najnowsza metoda frakcjonowania skóry bez okresu rekonwalescencji. Tylko w ciągu jednego zabiegu na twarzy, szyi I dekolcie tworzymy ponad 6000 kanalików mikroiniekcyjnych. Uruchamiając procesy neokolagenezy w widoczny sposób liftingujemy skórę I wygładzamy zmarszczki dostarczając do skóry kwas hialuronowy I kwas bursztynowy.