+48 733 889 177

Premiera Hydroimpact Fotorelacja

22 czerwca odbyła się oficjalna premiera urządzenia Hydroimpact w Skopia Estetic Clinic.

Jest to pierwsza placówka medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie, która została wyposażona w innowacyjne urządzenie do oczyszczania skóry wodorem. Na premierę Hydroimpact licznie przybyli goście kliniki zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w kosmetologii.

Obok pokazów zabiegów Hydroimpact odbywały się również pokazy zabiegów KLAPP Cosmetics. Partnerami imprezy byli również: LEXUS w Krakowie, Joanna Kruczek (unikatowe torebki damskie i akcesoria) oraz Sordyl Jewellery (artystyczna biżuteria). Spotkanie przebiegało się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, pełnej rozmów oraz dyskusji na różne tematy, nie tylko związane ze kosmetologią i medycyną estetyczną.

Hydroimpact wykorzystuje innowacyjną metodę dogłębnego oczyszczenia skóry wodorem. Poprzez działanie czystego wodoru zatrzymuje procesy starzenia komórek, redukując wolne rodniki. Dodatkowo przy pomocy Hydroimpact wykonywana są: elektroporacja z jednoczesną możliwością podawania skoncentrowanych kosmoceutyków oraz lifting falami radiowymi o średniej częstotliwości. W efekcie uzyskiwany jest efekt oczyszczenia, ujędrnienia oraz dotlenienia skóry twarzy.
więcej


« »
Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska