+48 733 889 177

Mistrz Urody – Lekarz Medycyny Estetycznej

Z radością informujemy, że dr n. med. Agnieszka Ledniowska ze Skopia Estetic Clinic uzyskała największą ilość punktów  w plebiscycie Gazety Krakowskiej w województwie małopolskim i otrzymała  tytuł Mistrza Urody 2018 w kategorii Lekarz Medycyny Estetycznej. 

 

Agnieszka Ledniowska – doktor nauk medycznych, lekarz, ekspert medycyny estetycznej,  absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.  Jest autorką wielu publikacji w polskich i zagranicznych czasopismach, wykładowcą kongresowym oraz promotorem prac w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, a także  trenerem i szkoleniowcem lekarzy na studiach podyplomowych na kierunku medycyny estetycznej w SWSM w Katowicach.
Od ponad dziesięciu lat  poszerza swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i kongresach naukowych. Ukończyła ponad 70 kursów i szkoleń  oraz pięć kierunków studiów podyplomowych. Posiada wieloletnie doświadczenie  w wykonywaniu  procedur zabiegowych medycyny estetycznej.

 

Praca jest jej pasją, dlatego do każdego zabiegu podchodzi z dużą radością i ogromnym zaangażowaniem. W medycynie estetycznej najważniejsze dla dr Agnieszki Ledniowskiej są:   bezpieczeństwo Pacjenta, wysoka jakość usług i naturalny wygląd. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging (PTMEIAA), Europejskiego Towarzystwa Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD) oraz PTG.

Medycyna estetyczna – SPRAWDŹ

 

ZOBACZ WIĘCEJ

Modelowanie ust / Usuwanie zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Nici liftingujące / Lipoliza / Leczenie nadpotliwości

Wyniki plebiscytu:

http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/mistrzowie-urody/a/mistrzowie-urody-2018-lekarz-medycyny-estetycznej-aktualne-wyniki,12938036/


« »
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska