+48 733 889 177

Mezoterapia igłowa – szklanka wody dla twojej skóry

Słońce, plaża, wysokie temperatury wpływają relaksująco na nasz organizm ale czy na skórę także? Otóż nie. Czynniki te powodują wysuszenie skóry, przez co staje się ona cieńsza, zmarszczki zaczynają być bardziej widoczne a tendencja do powstawania przebarwień wzrasta. Doskonałym zabiegiem rewitalizującym skórę po lecie jak i przygotowującym ją do wakacyjnych wypraw jest mezoterapia igłowa.
Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na podawaniu pod skórę małych dawek preparatów mających na celu poprawę kondycji skóry i wzrost poziomu jej nawilżenia. Mezoterapia to punktowe dawki witamin, antyoksydantów i kwasu hialuronowego tak by uderzyć w źródło problemu. Najważniejszym etapem zabiegu jest odpowiednie dobranie koktajlu oraz systematyczność wykonywania zabiegów. W zależności od rodzaju preparatu i aktualnej kondycji skóry zalecamy wykonanie około 2 do 4 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodni. Zabieg ten można wykonywać zarówno na skórę twarzy, szyi, dekoltu, a także skórę głowy czy ciało.
Jedną z najbardziej popularnych mezoterapii w naszej klinice jest zabieg z użyciem preparatów Filorga. Odżywczy preparat do mezoterapii FILORGA stymuluje skórę od środka nie zmieniając kształtu i wyrazu twarzy. Skóra staje się jędrna, nawilżona i pełna blasku.
Kompleks NCTF® FILORGA, który zawiera kwas hialuronowy oraz 53 składniki rewitalizujące (witaminy, aminokwasy, koenzymy, antyoksydanty, minerały i kwasy nukleinowe) głęboko odżywia i rozświetla skórę oraz wygładza zmarszczki. Preparat ten jest certyfikowany i w pełni bezpieczny.

Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest po znieczuleniu skóry maścią z lidokainą dzięki czemu zabieg nie jest bolesny.

Dagmara Nowak – kosmetolog


« »
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska