+48 733 889 177

Pierwszy w Krakowie Hydroimpact!

Innowacyjna technologia oczyszczania skóry wodorem.

Skopia Estetic Clinic, jako pierwszy gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie, wprowadziła do oferty innowacyjne urządzenie Hydroimpact, które poprzez działanie czystego wodoru zatrzymuje procesy starzenia komórek, redukując wolne rodniki.

Urządzenie Hydroimpact wytwarza aktywny wodór, którym jest przesycana woda i pod ciśnieniem wprowadza się go wraz z wodą do skóry.

Zanieczyszczenie środowiska oraz promieniowanie słoneczne przyczyniają się do powstawania wolnych rodników w skórze, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry oraz choroby dermatologiczne takie jak trądzik, przebarwienia czy fotostarzenie. Badania prowadzone na całym świecie dowodzą, że wodór selektywnie neutralizuje wolne rodniki tlenowe w komórkach skóry, dzięki czemu odzyskuje ona poprawne funkcjonowanie. Efektem stosowania zabiegów z aktywnym wodorem jest zatrzymanie procesów starzenia skóry i cofnięcie się wielu oznak upływającego czasu.

Podczas zabiegu Hydroimpact mogą być wykorzystane trzy technologie, co stwarza możliwość zastosowania zarówno u nastolatków jak i osób dorosłych.

Etapy zabiegu Hydroimpact:
1. Oczyszczanie skóry z wykorzystaniem strumienia wody nasyconej wodorem
2. Elektroporacja, czyli wprowadzanie koktajlu witaminowego dobranego do potrzeb skóry
3. Fale radiowe, zjawisko podgrzewania skóry powoduje efektu liftingu i napięcia

Zabieg Hydroimpact jest bezpieczny, bezinwazyjny, bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.
więcej


« »
Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska