+48 733 889 177

Akademia kobiecości- Miej czas dla siebie

Akademia kobiecości – Miej czas dla siebie 

 

Akademia kobiecości – Miej czas dla siebie* – to cykl spotkań dla Pań organizowanych lub współorganizowanych przez Skopia Estetic Clinic. Celem projektu jest  szerzenie wiedzy wśród kobiet na temat zdrowia i  urody oraz na wszelkie inne tematy, które dotyczą kobiet.

Pierwsze edycje spotkań już za nami. W dniu 8 marca odbyła się Akademia Kobiecości –Miej czas dla siebie w coctail barze Scena54 przy ul. Dolnych Młynów 10. Organizatorami spotkania byli: Scena54,  Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o. i  Maggie Piu.

Na spotkanie licznie przybyły Panie zainteresowane tematami wyglądu, doboru bielizny oraz dietetyki, a przed wszystkim miłym spędzeniem czasu. Wieczór upłynął w atmosferze relaksu przy muzyce oraz degustacji wykwintnych coctaili serwowanych przez barmanów Scena54. Atrakcjami wieczoru były wywiady z lekarzem medycyny estetycznej, brafitterką oraz dietetykiem klinicznym, a także pokaz obrazów Maggie Piu.

Licznie przybyłe Panie z zainteresowaniem zgłębiały wiedzę i poznawały tajniki dotyczące pięknego i  młodego wyglądu, który można utrzymać jak najdłużej, mimo upływu czasu. Lekarz medycyny estetycznej Paweł Ciuba podczas wywiadu  przekonywał, że “Wygląd ma wpływ na nasze poczucie wartości. Dlatego bądź piękna, nie tylko od święta!”, natomiast korzystając z medycyny estetycznej, warto pamiętać o zachowaniu naturalnego wyglądu.

Piękna, zadbana skóra twarzy bez zmarszczek to jedna z licznych kwestii interesujących Panie. Dla każdej z kobiet równie ważna jest kondycja i wygląd ciała. Prawidłowe proporcje kobiecej sylwetki zależą od tego, czy „piersi są na swoim miejscu”, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego biustonosza. Podczas rozmowy brafitterka Anastazja Jończy dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem,  jak dobrać rozmiar biustonosza, by oddychać pełną piersią?” .

Dieta to nie tylko sposób na utratę zbędnych kilogramów. Właściwe racjonalne odżywianie, odpowiednio dobrane do potrzeb organizmu to przede wszystkim gwarancja zdrowego stylu życia. “W zdrowym ciele zdrowy kobiecy duch” – o roli odpowiedniej diety i jej wpływu na nasze zdrowie przekonywała podczas wywiadu dietetyk kliniczny Monika Selimi-Sokołowska.

Podczas wieczoru mieliśmy również okazję podziwiać wyjątkowe obrazy słynnej krakowskiej malarki Maggie Piu. Twórczość Maggie Piu przedstawiająca przede wszystkim kobiety oraz  ich emocje, piękno i elegancję, idealnie wkomponowała się w tematykę tego wieczoru.

„Żyjemy we wspaniałych czasach, dlatego cieszmy się ” – to główne przesłanie Maggie Piu.

Późnym wieczorem na scenę weszli Chippendales, którzy tańcem w rytmie różnorodnej muzyki rozgrzali publiczność do czerwoności. Impreza trwała do późnych godzin nocnych, a właściwie porannych.

 

* Poprzez cykl spotkań Akademia kobiecości – Miej czas dla siebie przekazywane są informacje dotyczące kosmetologii, diety, profilaktyki zdrowotnej i inne, którymi mogą być zainteresowane kobiety. Projekt ten ma za zadanie zwrócenie uwagi, że kobiety mając różne misje do wykonania i wiele codziennych obowiązków,  nie mogą zapominać o sobie i swoich potrzebach.

„Znajdźmy czas, aby zadbać o siebie,swoje zdrowie, pasje i dobre samopoczucie. Korzystajmy z życia, oddychajmy pełną piersią, idźmy do przodu, realizując swoje marzenia oraz czerpmy z tego radość!”-  to główne przesłanie projektu.

 


« »
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska