+48 733 889 177
Rytuał SPA Mokosh na ciało od 250 zł

Wykonywane w ramach: Diagnostyka

Rytuał SPA Mokosh na ciało

RYTUAŁ „POKUSA”

Rytuał o zapachu żurawinowym lub melon z ogórkiem ma na celu silne odżywienie i regenerację skóry. Rytuał bazuje na bogactwie naturalnych składników, takich jak: sól z Morza Martwego, olej ze słodkich migdałów, olej jojoba, olej z wiesiołka, masło shea, olej z kiełków pszenicy, biała glinka i inne. Słodki aromat żurawiny wpływa na zmysły relaksując i poprawiając nastrój. Rytuał sprawia, że skóra staje się oczyszczona, gładka i miękka w dotyku. Następuje jej głębokie nawilżenie, odżywienie i regeneracja. Rytuał składa się z peelingu z soli z Morza Martwego z naturalnymi olejami, regenerującej maski oraz relaksującego masażu na odżywczymi eliksirze żurawinowym lub melonowym, który składa się z oleju z kiełków pszenicy, oleju arganowego i witaminy E.

90 min. – 270 zł

INTENSYWNIE OCZYSZCZAJĄCY ZABIEG DLA MĘŻCZYZN „SÓL I MELON”

Zabieg składa się z głęboko oczyszczającego peelingu solnego na soli jodowo-bromowej z Morza Martwego z dodatkiem oleju lnianego i naturalnych olejków eterycznych oraz intensywnego masażu całego ciała na oleju jojoba. Skóra mężczyzn, a także warstwa rogowa ich naskórka jest grubsza od skóry kobiet, intensywniej w związku z tym należy złuszczać martwy naskórek. Olej jojoba wykorzystywany w zabiegu obok właściwości nawilżających, posiada także właściwości przeciwzapalne. Olejki eteryczne wykorzystywane podczas zabiegu mają działanie relaksujące i witalizujące. Intensywny masaż rozluźnia mięśnie i głęboko relaksuje.

60 min. – 250 zł

INTENSYWNY ZABIEG ROZLUŹNIAJĄCY DLA SPORTOWCÓW.

Zabieg bazuje na intensywnym, głęboko rozluźniającym masażu całego działa, ze szczególnym naciskiem na duże grupy mięśniowe. Masaż wykonywany jest na oleju jojoba. Poprzedza go detoksykujący peeling na solance magnezowo-potasowej. Zabieg mocno regeneruje, zmniejsza bolesność mięśni po treningu, a także pozwala pozbyć się toksyn z tkanek. Po zabiegu skóra pozostaje na długo nawilżona dzięki zastosowaniu naturalnego oleju jojoba.

60 min. – 250 zl

NAWILŻAJĄCY ZABIEG „PRZYSZŁA MAMA”

W zabiegu wykorzystujemy wygładzające działanie drobnoziarnistej soli jodowo-bromowej w połączeniu z organicznym, zimnotłoczonym i hipoalergicznym olejem jojoba przeznaczonym do pielęgnacji skóry już od pierwszego dnia życia. Po peelingu fizjoterapeuta nakłada na ciało maskę z oleju jojoba i białej glinki, która ma silne działanie uelastyczniające skórę. Olej ten wykorzystany jest także w kolejnym etapie zabiegu – podczas relaksującego masażu przeznaczonego specjalnie dla kobiet w ciąży. Produkty użyte do zabiegu są bezzapachowe, aby zminimalizować ryzyko alergii i podrażnień, za to pomieszczenie, w którym wykonywany jest zabieg, jest delikatnie aromatyzowane naturalnym olejkiem eterycznym.

90 min. – 290 zł + olej jojoba 10 ml w PREZENCIE

Cennik

Rytuały SPA na ciało

Rytuał "Żurawinowa Pokusa"
270 zł
Rytuał "Melonowo-Ogórkowe Orzeźwienie"
270 zł
intensywnie oczyszczający zabieg dla mężczyzn "Sól i Melon"
250 zł
nawilżający zabieg "Przyszła Mama"
290 zł
rozluźniający zabieg dla sportowców
250 zł
Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska