+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: "Młoda mama" - rewitalizacja po ciąży

Rozstępy, blizny po cięciu cesarskim

KARBOKSYTERAPIA

CO2 podany jest pod ciśnieniem dzięki czemu ma działanie nielujące zrosty. Po podaniu dwutlenku węgla odpowiedzią skóry jest wytworzenie się w miejscu zabiegu stanu zapalanego, co wywołuje odnowę komórek i stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki wzrostowi ukrwienia nasz metabolizm i drenaż limfatyczny zostaje pobudzony do pracy. Po serii zabiegów w miejscu podania CO2 blizna zostaje wygładzona.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CENA OD 150 ZŁ

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to medyczny zabieg polegający na podawaniu pod skórę małych dawek preparatów wzmacniających, regenerujących i przywracających skórze odpowiednie napięcie.
Dzięki doskonale dobranym składnikom zabieg mezoterapi obkurcza poluzowane włókna kolagenowe wywołując efekt natychmiastowego liftingu, a skóra staje się idealnie napięta i wzmocniona.

CENA OD 250 ZŁ

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

W przypadku świeżych blizn (do ok. 1 roku od powstania) i terapiach łączonych
rekomendujemy zastosować osocze bogatopłytkowe. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego jest jednym z najbardziej poszukiwanych zabiegów medycyny estetycznej ze względu na wysokie bezpieczeństwo wykonywania i znikomą ilość powikłań. Jest to niezwykle innowacyjny i skuteczny zabieg odmładzający. Popularnie nazywany często „wampirzym liftingiem” ponieważ wykorzystuje niezwykłą moc naszej krwi.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CENA PROMOCYJNA 699 ZŁ

Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska