+48 733 889 177
Mokosh – eko pielęgnacja od 120 zł

Wykonywane w ramach: Kosmetologia twarzy

Mokosh – eko pielęgnacja

Mokosh Cosmetics to marka zainspirowana naturalnymi produktami, które tworzą unikalne kompozycje zabiegów. Starosłowiańska Mokosh jest boginią ziemi, wilgoci, urodzaju i płodności a w pradawnych wierzeniach opiekowała się plonami i kobietami.

Marka Mokosh korzysta z jej darów tworząc receptury swoich kosmetyków. Do ich produkcji używane są jedynie starannie wyselekcjonowane naturalne surowce. Wyjątkowe, bogate składy, wysokiej jakości oleje, olejki, bogate w mikroelementy sole i piękne linie zapachowe pozwalają przedłużyć efekty profesjonalnego zabiegu po powrocie do domu dzięki zastosowaniu szerokiej gamy naturalnych produktów do pielęgnacji domowej.

Rytuały pielęgnacyjne na twarz to wyjątkowa chwila relaksu dla twojej skóry jak i umysłu. Przepiękne zapachy bogatych w składniki odżywcze olejów przeniosą Cię w stan relaksu i odprężenia. Po rytualnym zabiegu opierającym się na masażu manualnym twarzy, szyi i dekoltu poczujesz się zrelaksowana a twoja skóra będzie idealnie nawilżona i dotleniona. Bazując na 100% olejach z pestek malin, jojoba, oleju arganowym lub lnianym chronimy Twoją skórę przed negatywnymi czynnikami środowiska oraz przyspieszamy regenerację skóry.

Przenieś się do świata MOKOSH i poczuj nawilżająco-ujędrniającą moc pomarańczy, malin, zielonej herbaty czy oleju kokosowego.

Cennik

Mokosh - Twoja EKO pielęgnacja

zabieg relaksująco-ujędrniający
120 zł
Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska