+48 733 889 177

Wykonywane w ramach: Diagnostyka

Akademia kobiecości

Zapraszamy na kolejną edycję AKADEMII KOBIECOŚCI !

Dołączcie do nas 17 maja 2018 aby poznać sekrety medycyny estetycznej, spraw kobiecych, oraz nacieszyć oczy pokazami – mody, biżuterii, malarstwa i tańca. Po wszystkim niesamowita Dj To-ya zadba o doskonałe, energetyczne afterparty i szaleństwo do białego rana!

Pierwsze 60 osób, które zapisanych na wydarzenie otrzyma wyjątkowy prezent! Voucher o wartości 200zł na zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego w Skopia Estetic Clinic!

Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmujemy pod mailem: scena54@scandale.pl

Plan wieczoru:

➡ 19:00 – 19:30 „Jak pozbyć się zmarszczek i zachować naturalność?”
Rozmowa z dr. n. med. Agnieszką Ledniowską, która otrzymała tytuł Mistrza Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetycznej.

➡ 20:15 – 20:45 „Sprawy kobiece bez ogródek” – wywiad z lekarzem-ginekologiem Pawłem Orłowskim, który poruszy również tematykę ginekologii estetycznej.

Podczas wieczoru:

– Pokaz mody sklepu Cashmire
Specjalizują się w jednym z najszlachetniejszych materiałów, jakim jest kaszmir. Zobaczcie ich ekskluzywne, wysokogatunkowe ubrania, które można dotknąć i przymierzyć osobiście w sklepie na ul. Sławkowskiej.

Pokaz biżuterii Agnieszki Sordyl

Agnieszka, właścicielka i projektantka biżuteryjnej marki Sordyl, zaprezentuje swoje przepiękne wyroby ze szlachetnych kruszców i kamieni.

– Prezentacja najnowszej kolekcji obrazów Maggie PIU ART
Artystka zgodziła się udostępnić na ten wyjątkowy wieczór obrazy ze swojej najnowszej kolekcji. Zawisną na ścianach, aby można było podziwiać je przez całą noc.

Pokaz tańca kizomba

Natalia Hołownia oraz Patryk Sikora, profesjonalni instruktorzy tańca, zatańczą dla was kizombę – podbijający Polskę taniec, który narodził się w Angoli pod koniec lat 70. XX wieku!

Miejsce spotkania:

Scena54, ul. Dolnych Młynów 10, Kraków

Początek godzina 19.00

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie!

Zobacz więcej na: http://www.scena54.pl/wydarzenia/

Fundusze Europejskie
Naradowe Centrum Badań Rozwoju
Unia Europejska